banner851

banner955

BIYIK ‘HALK ADAMI’ OLMA YOLUNDA

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık yerel seçim çalışmaları kapsamında sürdürdüğü ziyaretlerinde halk adamı kimliği ile dikkat çekiyor. Gittiği mahallelerdeki esnaf gezileri sırasında inşaat işçilerine yardım eden Bıyık, öğle saatinde sofralarına da misafir oldu.

Siyaset 05.02.2019, 12:22 06.02.2019, 15:03
1369
banner1032

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, Düzceliler ile bir araya geldiği ziyaretlerindeki davranışları ile takdir topluyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Burhaniye ve Şerefiye Mahallelerinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret eden MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, samimi görüntüler vermeye devam ediyor.Bıyık önce Burhaniye Mahallesinde bir ara sokakta inşaatı süren bir bina için harç karan işçiye yardım etti. Bıyık bir de inşaat ustasına dönüp “Sana yardıma geldim. Var mı başka yapılacak iş?” diye sordu. İnşaat ustası ise Bıyık’a yardımlarından dolayı teşekkür ederken, seçimlerde de destek sözü verdi.

Daha sonra girdiği kuaför dükkanında tıraş olan bir müşterinin tıraş köpüğünü kendi elleriyle süren Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ın bu tutumu takdirle karşılandı.Seçim çalışmalarında enerjisi ile dikkat çeken Bıyık, voleybol oynamaktan da geri kalmadı. Kaldırımda iki kızın voleybol oynadığını gören Başkan Adayı Bıyık, “Bana da top atın diyerek” voleybol oynamaya başladı. Bir süre kızlarla voleybol oynayan Bıyık daha sonra esnaf ziyaretine devam etti.

Ziyaretleri sırasında Bıyık, Şerefiye Mahallesinde bulunan bir inşaatta çalışan işçilerin öğle yemeğini yediklerini görünce kayıtsız kalmadı. Bu kez işçilere, “Öğle yemeği yemeğe geldim” diyen Bıyık, sofralarına misafir oldu.

Daha önceki seçim çalışmaları kapsamında sürdürdüğü ziyaretlerinde araba iterken, motosiklete binerken, seyyar ayakkabı boyacısına yardım edip koşarken görüntülenen MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ın samimi ve içten hareketleri Düzce kamuoyu tarafından takdirle karşılanıyor.

Haber: Ö.YILMAZ

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 

Yorumlar (21)
MHP.li Hakan 4 yıl önce
Aday araba itekledi, berberde saç kuruladı, bir iki esnafı ziyaret etti, orda hahohoaha yaptı diye halk kimseye oy vermez. Çok zavallı hareketler bunlar.
Komşu 4 yıl önce
5 ay önce yanımdan selamsız sabahsız geçerken şimdi şu video yu izleyince içim çız etti. Bende mi terslik var yoksa milletimiz mi aldatılıyor. Bu görüntüler mi gerçek? yoksa 5 ay öncesi mi?
Boğaç Buğra 4 yıl önce
Hafta sonu kahvaltı ettiği mekana selamsız girip kimsye afiyet olsun demeden hal hatır sormadan çekip giden bir halk adamı...Pardon orada kamera yoktu
Rss 4 yıl önce
Şimdilik iyi seçimden sonra görelim sizi sayın Erdoğan bey..
Bilen, Gören. 4 yıl önce
Dikkat ettimde Öncü Haber Bıyık ile ilgili her haberinde Bıyık'ı destekleyici paylaşımlar yapıyor. Kullandığı manşetler Bıyık'ı halkın gözünde sevdirme çabası içerisinde. Türkseven - Bıyık tanışıklığı burada yer almamalı. Burası medya, haber, gazete sitesi. Objektif olmanız büyük bir önem gerektirmektedir.
VATANDAŞ 4 yıl önce
YARIN BIR GUN TANIMAZ KIMSEYIN YUZUNE BAKMAZSIN.
Ferzan Katranoğlu 4 yıl önce
Tebrik eder başarılar dilerim. Yusuf niye sahalarda yok. Siyaseti bıraktı mı?
Çorbacı 4 yıl önce
Yahu şu adam bana gerçekten hiç ciddi gelmiyor sizce???
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
parçalı bulutlu