banner851

banner955

BIYIK ROTASINI DARICI’YA ÇEVİRDİ

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, Darıcı Mahallesi’ndeki bir evde mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Burada mahalle sakinlerinin sorun ve taleplerini dinleyen Bıyık, “Sıkıntılarınızı biliyorum. Düzce için daha fazlasını yapmak için göreve talip olduk” ifadesinde bulundu.

Siyaset 21.01.2019, 10:43 22.01.2019, 13:20
1427
banner1032

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için saha çalışmalarını aktif olarak sürdürüyor. Rotasını Darıcı Mahallesi’ne çeviren Bıyık, bir evde toplanan mahalle sakinleri ile bir araya geldi.Seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyarette Bıyık’a, eşi Filiz Bıyık, Kadın kolları Başkanı Derya Aksoy ve MHP’li kadınlar da eşlik etti. Bıyık’la bir araya gelen mahalle sakinleri yaşadıkları sıkıntıları ve isteklerini paylaşarak daha iyi bir Düzce’nin nasıl olabileceği yönünde istişarede bulundular.İsteklerini sıraladılar…
Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette mahalle sakinleri, “Düzce’de yapılan hizmetlerden memnun değiliz. Sürekli olarak yapılanlar yıkılıyor ve yerine başka çalışmalar yapılmaya çalışılıyor. İstanbul Caddesi bu duruma çok güzel bir örnek teşkil ediyor. Su faturaları gereğinden fazla alınıyor ve faturalarımızı ödemekte ciddi anlamda sıkıntı yaşıyoruz. AK Parti’ye oy vermiş biri olarak 31 Mart Yerel Seçimlerinde siz oy vereceğim Erdoğan Bey. Ayrıca sizden bayanların oturacağı, Kuran-ı Kerim okuyabileceği, sohbetler edebileceği, günlerimizi yapabileceğimiz yerler istiyoruz” diyerek destek sözü verdi.“Daha fazlasını Düzce için yapmaya talip olduk”
Samimi bir ortamda kendisini ağırlayan mahalle sakinlerine teşekkür eden MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ise yaptığı konuşmada, “Sizin yaşamış olduğunuz sorunlarınızı çok iyi biliyorum. Ben de sizlerle birlikte aynı sorunları yaşıyorum. Çünkü ben seçim dönemlerinde Düzce’ye gelip aday olmuyorum. Benim işim de, evim de Düzce’de. Sunumunu yaptığımız projeleri ve daha fazlasını Düzce için yapmaya talip olduk. Desteklerinizi bekliyorum. Bayanlara yönelik olarak sosyal tesis yapılması konusunda çalışmaları başlatacağım” ifadesinde bulundu.

Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (10)
Hasan 4 yıl önce
Bir adamı seçimle (mesela) Kalp Doktoru yapsak olur mu? Ama içinde imar maliye zabıta fen işleri gibi her biri ayrı uzmanlık isteyen birimlere başkan yapıyoruz. Malesef olmaz. Zaten olmuyor da.
Düzceli 4 yıl önce
Gümbür gümbür geliyor Erdoğan başkan
Düzceli 4 yıl önce
Kasapoğlu veya aksan olsaydı gelirdi bilrek yapılmış bir iş gibi bi bit yeniği var bunda ama bende anlamadım
Mhpli 4 yıl önce
İşi de evi de düzcede olan binlerce insan var ve belediye başkanlığı vasfı olmayanlar aday olmuyor malumunuz. Sizi neden aday çıkardıklarını düşünmeniz gerekir sayın Erdoğan. Faruk özlünün sizin aday çıkmanız için baskı yaptığını biliyoruz.
Ülkücü 4 yıl önce
Celal gibi birinin kıymetini bilmeyen başkanlığı altın tepside Faruk özlüye sunan bu mhpden bi cacık olmaz.
düzceli 4 yıl önce
BU İNSANLAR YİNE AKP YE VERİR OYUNU AKP KAZANIR KESİN...DÜZCE YİNE YANDI DÜZCENİN BAHTI KARA...
Halil Temiz 4 yıl önce
Piyasadan her bulduğumuz adamın belediyeye talip olabilmesi bizim acınacak bir halimizdir. Giden neydiki, gelen ne olacak? Bürokrasiyi bilen ama bürokrasiye karşı olan akıllı bir adam ihtiyacımız var. Malesef böyle bir adayımız henüz olmadı.
Veysi Taşdemir 4 yıl önce
Temel sorunumuz ne? Cevap: Bilgisiz deneyimsiz insanların bu makamlara gelmesi. Peki bu adayın Belediye ile ilgili bilgisi deneyimi nedir? Cevap: Sen yandın. Değişen bir yok Düzce.
Düzceli 4 yıl önce
Bugüne kadar duzce için ne yaptı? Sahip olduğu şirketler bugüne kadar ne kadar nw kadar vergi verdi? Gelir gider hesaplarını doğru şekilde gösterdi mi Al akpyi vur mhp ye farkları ne? Allah büyük Ömer k.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
kapalı