banner851

banner614

"BİZDEN HAİN ÇIKMAZ"

banner619

CHP İl Başkanı Haluk Kadri Demir, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaret içeren bir açıklama yapan CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç için "Sözleri siyasi eleştiri değil apaçık edepsizliktir" diyen AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin'e yaptığı açıklama ile cevap verdi. Demir, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na aynı tarzda sözler sarf ettiğini savunarak, AK Parti İl Başkanı Keskin'e "O zaman da aynı cesaretle tavır alabilseydin." eleştirisinde bulundu.

banner846
Siyaset 09.03.2020, 11:45 10.03.2020, 17:06
1355
banner844
banner785

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un TBMM’de düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik kullandığı hakaret içeren sözlerden bir gün sonra parti binasında kameraların karşısında geçen AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Özkoç’u çok sert dille eleştirmişti.

Keskin ne demişti?

Keskin açıklamasında, "Öncelikle Engin Özkoç’un bu sözlerini misliyle kendisine iade ediyoruz. Üstüne basa basa söylüyoruz. Engin Özkoç’un bu ahlaksız sözleri siyasi bir eleştiri değil apaçık edepsizliktir. Kendisini derhal istifaya davet ediyoruz. Vatan haini kimdir, Türkiye’nin kiminle problemi varsa o ülkenin kucağına kosanlardır yurt dışında Türkiye aleyhinde lobi yapanlardır PKK’nın siyasi uzantılarıyla ortaklık yapanlardır 17-25 Aralık ve 15 Temmuz darbe girişimi sonrası FETO ile iş birliği yapanlardır darbe şakşakçılarıdır Cumhurbaşkanımızınım şerefi onuru haysiyeti 83 milyon vatandaşımızın onuru şerefi haysiyetidir." ifadelerini kullanmıştı.

CHP İl Başkanı Demir'den açıklama

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin'in CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç hakkındaki eleştirilerine CHP Düzce İl Başkanı Haluk Kadri Demir'den cevap geldi.

Demir, yazılı açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "'Özkoç’un sözleri siyasi eleştiri değil apaçık edepsizliktir.' sözlerini üzüntüyle yerel gazetelerde okudum. Kendisinden beklerdim ki Özkoç’u sözlerine tavır alırken kendi genel başkanının; CHP Genel Başkanımıza aynı tarzdaki sözleri söylerken de aynı cesaretle tavır alabilsin ya da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mevki gereği herkese hakaret edebilme hakkı var da biz mi bilmiyoruz? Biz Cumhuriyet Halk Partisi'yiz. Cumhuriyetin kurucusuyuz. Bizden hain çıkmaz. Sayın AK Parti İl Başkanı eğer hain arıyorsa 18 adayı Yunanistan’a kaptıran; ülkenin yer altı ve yer üstü zenginliklerini emperyalistlere terk edenler kimse onların arasım."

Yorumlar (9)
Ercan sevki 1 yıl önce
Açık açık PKK ve fetö destekçisi Engin özkoç darbe şak şakçısı özkoç hainin kralı sizden çıkar yeni başkan
dilsiz 1 yıl önce
haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.
İlker 1 yıl önce
Halal başkan
Kamil 1 yıl önce
Akdenizde yokuz libya anlasmasina karsiyiz pyd terör örgütü değildir diyen ve Akdeniz meselesinden sonra adalar konusunu simdiye kadar dile getirmeyen chp den elbette hain cikmaz. Onlar yaptıkları siyasetin sözde anti emperyalist olupda bütün enerji kaynaklarını somuren ingiltere abd rus fransa ile nasıl örtüşür oldugunuda uyduruyorsunuz. Ayrica partisindeki sol frekansa ideolojik olarak yakin olan maduroya yapilan suikastin başarılı olamamasinida uyduroyorsunuz. Bunlarin hepsi yalan.
TÜH 1 yıl önce
FETÖYLE DİZDİZE SİZ,AÇILŞIM AÇILIMLARLA YANYANA SİZ,BİR DÖNEM EVLERE TÜRK BAYRAKLARINI ASTIRMAYAN SİZ,PKK YI HABURDA ZURNAYLA KARŞILAYAN SİZ,PEŞMERGEYE YOL AÇAN SİZ,BİDE HAİN OLSAYDINIZ........
Hakkı 1 yıl önce
Chpkkhdhkpc alaýınız tescilli haindir. Allah sizi islah etsin. İnançsız ve imansız güruh....
Yorumcu 1 yıl önce
Bop baskani kim arap dunyasini patca parca eden bop projesi degilmiydi.muslumanlari kirdiracsksiniz chp yedinsiz diyeceksiniz.olen tum muslumsnlarin kaninda akp nin imzasi var
Yorumcu 1 yıl önce
Bop baskani kim arap dunyasini patca parca eden bop projesi degilmiydi.muslumanlari kirdiracsksiniz chp yedinsiz diyeceksiniz.olen tum muslumsnlarin kaninda akp nin imzasi var
SİYASET AHLAKSIZ OLMUŞ 1 yıl önce
SİYASETTE AHLAK KALMAMIŞ, O SÖYLEMİŞ BU NASIL SÖYLERMİŞ, KİM NE DEMİŞ, BIRAKIN BUNLARI, TÜRKİYE SİYASETİNDE ÖZELLİKLE SON ÜÇ DÖNEMDE AHLAK DİYE BİR ŞEY KALMADI.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
10°
kapalı