banner851

banner955

BU PROGRAM ÇOK KONUŞULACAK!

AK Parti eski Milletvekili ve İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, partisinde son dönemde yaşanan baş döndüren gelişmeleri kendi üslubuyla 'Seçim Gündemi' programında değerlendirecek.

Siyaset 01.01.2019, 14:16 02.01.2019, 13:23
2177
BU PROGRAM ÇOK KONUŞULACAK!
banner1032

AK Parti'nin Düzce'deki önemli isimlerinden olan ve her yaptığı açıklama, gündemde öne çıkan eski Milletvekili ve İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, bu akşam Öncü ekranlarına konuk oluyor.

Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal'ın hazırlayıp sunduğu salı akşamları izleyici ile buluşan 'Seçim Gündemi' programına katılacak olan Kaşıkoğlu, yine açık sözlülükle tüm merak edilenlere yanıt verecek.

Geçmişte partisinden bazı isimleri kameralar önünde eleştirmekten çekinmeyen, görevde olduğu dönemde tabanın sesine kulak vererek hareket ettiği bilinen, teşkilatta uyum ve diyaloğu ön planda tutmasıyla tanınan ancak kimi zaman çok sert eleştirilere de maruz kalan Kaşıkoğlu, bu akşam hem yaklaşan yerel seçimler hem de aktif siyasete dönüp dönmeyeceği konularında açıklamalarda bulunacak.

İki dönem vekillik ve 1 dönem de il başkanlığı tecrübesiyle partideki yenilenme süreci, eski Bakan Dr. Faruk Özlü'nün adaylığı ve Düzce'deki ihtiyaçlar konularında da değerlendirmelerde bulunacak olan Kaşıkoğlu ayrıca deneyimli program yapımcısı Sadullah Ünsal'ın daha önce sorulmayan sorularına da yanıt verecek.

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (11)
sakın 4 yıl önce
sakın il başkanı olacam deme sizden kınaa geldi millet usandı artık.BU MİLLETE BU İLE HIZMET EDEMEYENLER TEKRAR SIRAYA GIRMESİN.
Halkın sesi 4 yıl önce
Dobra konuşmak sana mı kaldı acaba? Artık bi dur! Cihat çeliki destekliyoruz
Serdar 4 yıl önce
Şu adamdan düzce ne zaman kurtulacak çok merak ediyorum. Isıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar.
akpartili 4 yıl önce
bunların kendilerinden başka bi ALLAHIN kuluna çıkarı olmadan faydası olmuş mu acaba??? hepsi dinazor ve rantçı. bunların sayesinde düzce 15 yıldır bi arpa boyu yol bile alamadı. birde çıkıp konuşuyorlar. adam bi utanır
ak_81 4 yıl önce
Rabbim sana brdaha bu partinin,hani çaycısı bile olurum dediğin bu partinin kapısından içeriye adım atmanı bile nasip etmesin......
DÜZCELİ 4 yıl önce
sayın kaşıkoğlu düzcede partimizin oylarındaki düşüşün sorumlularının en başında olan isimdir.sadece kendi siyasi geleceğini ve çıkarlarını korumak için ak partiye genel başkanımıza reisimize ihanet eden kişidir .Kaşıkoğlu gerçek ak sevdalıları dışlayarak,kendi il başkanlığında Tayyip düşmanlarını listesine dolduran bir şahıstır..Okadar doluyumki Kaşıkoğlu için bu yorumumu kullanabileceğim en nadide kelimeleri seçerek yazdım. umarım yayınlanır
Ak partili 4 yıl önce
Ak parti il başkanlığında eskiden görev almış ilçe başkanı veya il başkanı veya vekillerinden birini yapmamalı..ak parti genç kargaşadan uzak birini başkan yapmalıdır...cihat çelik
Kaşıkoğlu 4 yıl önce
Bu siyasi fosil yine i çıktı ortaya.Allah bunlardan korusun bütün Düzceyi ve ülkeyi...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
açık