banner851

banner955

CABOĞLU BAHÇELİ İLE GÖRÜŞTÜ...

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, İstanbul dönüşü Hendek’te bulunan Parkshop dinlenme tesislerinde mola veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştü. Görüşmede Bahçeli tüm Düzce halkına selamlarını ileterek, “Düzce’nin benim için ayrı bir önemi var” dedi.

Siyaset 13.09.2020, 12:55 13.09.2020, 16:02
3719
CABOĞLU BAHÇELİ İLE GÖRÜŞTÜ...
banner1032

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, dün İstanbul’da düzenlenen bir sempozyumdan dönen MHP Lideri Devlet Bahçeli ile Hendek’te bulunan Parkshop tesislerinde görüştü. Sadece Caboğlu’nun katıldığı görüşmede Bahçeli, ilçelerde devam eden kongreler ile ilgili MHP İl Başkanı Caboğlu’ndan bilgi aldı. Bahçeli’ye kongrelerin Genel Merkezin belirlediği takvime göre devam ettiği bilgisini veren Caboğlu, “Sizlerin de talimatları doğrultusunda ilçelerde ki kongre sürecimiz devam ediyor” dedi.

Caboğlu ayrıca Bahçeli’ye Düzce’nin sorunları ile ilgili brifing verdi. Sorunların çözümü için MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın gece gündüz çalıştığını belirten Caboğlu, aynı zamanda AK Parti ile birlikte ittifak ruhuna yakışır şekilde çalıştıklarını kaydetti.

“Düzce’nin benim için ayrı bir önemi var”

Görüşmede, tüm Düzce halkına selamlarını ileten Bahçeli, “Benim için Düzce’nin ayrı bir önemi var. Önümüzde ki süreçte Düzce’ye gelerek, değerli hemşerilerimle buluşmak istiyorum. Tüm Düzceli hemşerilerime en samimi duygularımla selamlarımı iletiyorum. Düzce için yapmam gereken bir şey olursa, size her zaman kapımız açık ” diye konuştu. 

Haber: Savaş ARI

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

banner844
Yorumlar (8)
ekrem 2 yıl önce
ılhamıııı bukadar ucuz olunmaz yaaa..bı foto verecem dıye mıllete poz vercem dıye..cok basıt cok...
duzceli 2 yıl önce
adam duzceye bile ugramamis yolda mola vermis ayak ustu duzce nin sorunlari konusuluyo ankara davet edip il binasinda misafir olup konusalar daha verimli olurdu bnce
Köylü 2 yıl önce
Sayın bahceli düzceye yapılacak hizmetleri takip etmelı şimdiye kadar. Bır yatırımını görmedik
Vatandas 2 yıl önce
Düzceden vekil cıkarmiş beledıye kazanmiş fakat düzceye ugrayıp yatırımları noksanları takip etmeliydı fakat bunu yapmıyor düzceye selamla geciştiriyor
Çapoğlu 2 yıl önce
El pençe divan durmuş orda konuşmayı beceremeyen adamlar mhp il başkanı olmuş yazık.
Emre 2 yıl önce
Ne faydası varmış duzceye
MIGHTY 2 yıl önce
Bizde kendisini çok seviyoruz yeri ayrı çok özel :)
abc 2 yıl önce
umit yilmaz cumhur ittifaki icin calisiyo ama..teskilat icinde ayrastirici karıştirici il baskaninida ilce baskaninida sevmiyor istemiyor malesef..
29
açık