banner851

banner955

CABOĞLU GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMADI…

MHP Düzce seçilmişler isimli whatsapp grubunda, Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan’a, hakaret eden MHP Teşkilat Başkanı Çetin Sarıahmet, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun onayı ile Teşkilat Başkanlığı görevinden alındı.

Siyaset 18.11.2021, 13:10 18.11.2021, 19:05
9790

MHP Düzce Teşkilat Başkanı Çetin Sarıahmet, MHP Düzce seçilmişler isimli whatsapp grubu üzerinden, Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan’a yönelik ‘Ş.sizin’ demek sureti ile hakaret etmişti.

Sarıahmet’in bu yazışmasının ifşa olmasının ardından, partinin Disiplin Kurulunu toplayan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Tozan’a yapılan bu hakarete kayıtsız kalmadı.

Kulislerden alınan bilgilere göre, İlhami Caboğlu, seçilmiş bir Belediye Başkanına hakaret eden Teşkilat Başkanı Çetin Sarıahmet’i Teşkilat Başkanlığı görevinden aldı. Parti Yönetimindeki görevi devam eden Sarıahmet’in, Tozan ve partililerden özür dilememesi durumunda hakkında disiplin soruşturması açılarak, partiden ihracı istenecek.

Öte yandan yapılan istişarelerde Çetin Sarıahmet’in Tozan’dan özür dilememesi ve parti içinde gereği yapılmaması durumunda Tozan’ın ve Gümüşova teşkilatının istifa edeceği öğrenildi

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Piribey 1 yıl önce
Zaten partinin en büyük düşmanı da o dur.
Yusuf Caner 1 yıl önce
kafası iyidir.
Yeni Sayımız