banner851

banner614

CABOĞLU'NA İTTİFAKTAN DESTEK

banner619

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu’na, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkez kurultayının ardından ilk tebrik ziyareti AK Partili Belediye Başkanlarından geldi. AK Partili Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ve Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, MHP İl Başkanını ziyaret ederek, “Hayırlı olsun” temennisinde bulundular.

banner846
Siyaset 29.03.2021, 15:18 30.03.2021, 17:29
670
banner844

Partinin İl Başkanlığı binasında gerçekleşen ziyarette, AK Partili Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ve Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, MHP Genel Merkez Kurultayı nedeniyle, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’nu tebrik ettiler.

Ziyarette konuşan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, “Bugün Cumhur İttifakının değerli Belediye Başkanlarını ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı, Çilimli Belediye Başkanımız Muhsin Yavuz’a, Gölyaka Belediye Başkanımız Yakup Demircan’a ve Boğaziçi belde Başkanımız İbrahim Ercan’a teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanları Yavuz, Demircan ve Ercan ise, geçtiğimiz dönemde yapılan ve 2019 Yerel Seçimlerinin ardından ara verilen Belediye Başkanları istişare toplantıları ile ilgili basında görüşlerini açıkladığı için teşekkür ettiler.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)