banner851

banner614

ÇAKIR DA ŞAŞIRDI..

TBMM Genel Kurulu'ndaki Toplu İş İlişkileri Kanunu Tasarısı görüşmeleri ilginç görüntülere sahne oldu. Düzce Milletvekili Osman Çakır’ın sırasının önüne gelerek ceketini açan CHPli milletvekilin ne gösterdiği merak konusu olurken, daha sonra bu görüntünün CHP milletvekillerinin tişörtlü protestosu olduğu anlaşıldı.

banner619
Siyaset 12.10.2012, 10:38
220
ÇAKIR DA ŞAŞIRDI..

TBMM Genel Kurulu'ndaki Toplu İş İlişkileri Kanunu Tasarının görüşmelerinde, CHP İstanbul milletvekilleri Süleyman Çelebi, Mahmut Tanal ve Mevlüt Aslanoğlu, CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, ''Grev yasakları, grev erteleme, grev durdurma, 12 Eylül yasakları yasa ile sürüyor, yenileri geliyor'' yazılı tişörtleri, ceketlerinin içine giydiler. AK partili vekillerin oturduğu sıraların önüne gelen CHPli milletvekili, Düzce Milletvekili Osman Çakır’a ceketini açarak gösterdi. Bu sahne diğer milletvekillerinin esri yapmasına neden oldu.

CHPli milletvekilinin çakır ve yanındakilere ne gösterdiği merak edilirken, protesto yazılarının yer aldığı tişörtünü göstermek için ceketini açtığı anlaşıldı.

HABER: H.İŞCAN

banner844
Yorumlar (0)