banner851

banner614

CAYMAZ: DESTEK PAKETİ DÜZCE EKONOMİSİNE MERHEM OLMADI

DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı bu kez yerel basının sıkıntı ve taleplerine odaklandı. Öncü Medya Grubu’nu ziyaret eden İl Başkanı Murat Caymaz ve yönetimi, hükümetin açıkladığı destek paketinin Düzce ekonomisine merhem olmadığını vurguladı.

banner619
Siyaset 02.06.2021, 17:15 03.06.2021, 12:31
763

Koronavirüs salgını sürecinde esnafın sıkıntılarına kulak vermek amacıyla sektör sektör ziyaretler gerçekleştiren DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı, basın kuruluşlarını unutmadı.

Öncü Medya Grubu’nu yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret eden İl Başkanı Murat Caymaz, Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, Manşet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Canan Üstüner ve Öncü Medya Reklam Müdürü Cahit Üstüner tarafından ağırlandı.

1 yıldır hayatın her alanını etkileyen pandeminin ekonomi üzerindeki olumsuz yansımasına parmak basan DEVA heyeti, özellikle küçük esnaf açısından yaraların sarılmasının zaman alacağına işaret etti.

“Düzceli esnafın boynu bükük kaldı”

Kendisi de esnaf olan DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz, iktidarın son açıkladığı destek paketinden Düzce’de bir elin parmağını geçmeyecek kadar esnafın yararlanabildiğine dikkat çekerek, “3 bin ve 5 bin lira olarak sektör bazlı açıklanan destek için çok ağır şartlar aranması nedeniyle Düzceli esnafın boynu bükük kaldı. Kiralar, vergiler, SGK ödemeleri yüzünden ayakta kalma mücadelesi veren esnaflar gelecek günlere karamsar bakıyor. İktidarın ekonomideki hamleleri ne yazık ki beklentiyi karşılamadı.” dedi.

Sohbette Düzce basınının salgınla artan sıkıntıları da konuşuldu. Caymaz, sağlığı tehdit eden salgına rağmen tıpkı sağlık çalışanları ve güvenlik güçleri gibi 7/24 görev başında olan medya mensuplarına teşekkür etti.

Ziyaret Düzce’nin gelişimine dair beklentiler ve parti çalışmalarının aktarılması ile sona erdi.

banner844
Yorumlar (6)
Öncü tv 4 ay önce
Bu fetocuları koşturuyorsunuz çamur atmakdan başka dertleri yok. Yoksa sizde mi onlarla çalışır oldunuz ?
Angus Kasabı 4 ay önce
Sadullah Beeeeeeey... Merhabalar efendim. Yine müthiş bir haberle karşımızdasın.
xs 4 ay önce
adam gibi salonunuz yok mu emlak ofisi gibi
Ahmet hakan 4 ay önce
Tek başına ikditar kesin ve kesin
İnsan 4 ay önce
Ne devasıymış zehir partisi
VELİ 4 ay önce
AKP DEN ALLAH RAZI OLSUN