banner851

banner614

CAYMAZ: “GÜZEL BİR YÖNETİM OLUŞTU”

banner619

Kaynaşlı ilçesinde DEVA Partisi’nin kongre heyecanı yaşandı. Tek liste ile gidilen Kaynaşlı 1. Olağan Kongresinde, Ruşen Aydın İlçe Başkanlığı görevine getirildi. DEVA Partisi İl Başkanı Caymaz, “Kaynaşlı’da güzel bir yönetim oluşturduk” dedi.

banner846
Siyaset 10.07.2021, 16:35 11.07.2021, 18:08
1432
banner844

DEVA Partisi’nin 1. Kaynaşlı İlçe Kongresi, bugün Kızılay Konferans salonunda gerçekleştirildi. Kongreye Deva Partisi İl Başkanı Murat Caymaz’ın yanı sıra, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, partinin il ve ilçe yöneticileri, civar illerin teşkilat başkanları ile partililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan kongreye tek liste ile gidilirken, delegelerin kullandıkları oylar sonucunda Ruşen Aydın Kaynaşlı İlçe Başkanı seçildi. Kongre nedeniyle polis ekipleri salon içerisinde ve çevresinde yoğun güvenlik önlemleri aldı.

Kongre ile ilgili Öncü Haber mikrofonuna konuşan İl Başkanı Murat Caymaz, kongrenin partilerine ve Düzce’ye hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Bugün 1. Kaynaşlı İlçe Kongremizi gerçekleştiriyoruz. Güzel bir ilçe yönetimi oluştu. Şu anda tek adaylık bir listemiz var. Bu liste üzerinden kongremizi yapacağız. Değerli misafirlerimiz var, şehir dışından katılan, İl ve İlçe Teşkilatı yöneticisi arkadaşlarımız var. Genel Merkezimizin programı çok yoğun olduğu için, Genel Merkez nezdinde katılım gerçekleşmedi. Siyaset biliyorsunuz dostluklar gerektirir, biz buna önem veriyoruz. İnşallah güzel bir kongre olacak. Şimdiden partimize, Kaynaşlı ilçemize ve Düzcemiz’e hayırlı olur” diye konuştu.

Öte yandan DEVA Partisi Kaynaşlı İlçe Başkanı seçilen Ruşen Aydın’ın Yönetim Kurulu listesi şu isimlerden oluştu:

Buse Ergin, Hasan Emuce, Yavuz Uslu, Canip Şahin, Sevgi Çatalbaş, İbrahim Dilek, Arif İnce, Olgun Altundal, Şenol Kaygısız, Aytekin Aydın.

Disiplin Kurulu Üyeleri:

Recep Seymen, Murat Kazan, Dilara Aydın

Yedek Üyeler:

Ayşenur Kumbasar, Recep Tuncel, Sevban Aydın, Hülya Aydın.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Düzceli 2 hafta önce
Etekçi Birol, o parti senin çizginde değil kadın siyasiler falan var abdestin bozulur. Gel yol yakınken bırak :D
bo kongrelere 2 hafta önce
bu kongrelere harcanan paralar ile ne açlar doyurulur, ne işler yapılır..