banner851

banner955

CEMŞİT: “DÜZCE İLİNİ TRANSİT GEÇİNİZ”

1. Düzce İktisat ve Kalkınma Kongresi’ne konuşmacı olarak davet edilen isimlerden olan ve 2 gün boyunca Düzce’de en iyi şekilde ağırlanan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun’un Düzce için kullandığı ifadeye bir tepki de CHP İl Başkanı Semih Cemşit’ten geldi. Cemşit, bundan sonraki Gebze -Ankara seyahatleri sırasında, otoban bağlantı yolunu kullanmasını ve ‘’Düzce ilini transit geçmesini öneriyoruz” dedi.

Siyaset 27.12.2021, 14:12
2260
CEMŞİT: “DÜZCE İLİNİ TRANSİT GEÇİNİZ”

Düzce Belediyesi tarafından organize edilen 1. Düzce İktisat ve Kalkınma Kongresine konuşmacı olarak katılan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun’a sosyal medya hesabı üzerinden Düzce ile ilgili hadsiz paylaşımda bulunması nedeniyle tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Altun’a MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun ardından bir tepkide CHP İl Başkanı Semih Cemşit’ten geldi. Altun’un yaptığı “’Düzce’nin il olduğu yerde, Gebze’nin hakkı Büyükşehir Belediyesidir” paylaşımının kabul edilemez olduğunu belirten Cemşit, “Düzce Belediyesi tarafından organize edilen Düzce Valiliği, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile Ekonomi Gazetecileri Derneğinin iş birliği ile düzenlenen Düzce İktisat ve Kalkınma Kongresi sonrası, kongrede katılımcı olarak bulunan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun’nun, kentimiz hakkında kullandığı ifadeler, şahsın vizyonunu görmemize vesile olmuştur” diye konuştu.

“Düzce’den transit geçmesini öneriyoruz”

Altun’un İstanbul – Ankara seyahatlerinde Düzce’den transit geçmesini öneren Cemşit, “Misafir olarak davet edildiği kent için ‘’Düzce’nin il olduğu yerde, Gebze’nin hakkı Büyükşehir Belediyesidir’ ’kelimelerini kullanmasını elbette ki Gebze halkına mal etmeyeceğiz. Bize yakışmaz. Lakin her şeyden önce gazeteci olarak davet edildiği bir organizasyonun ardından, sosyal medya hesabından aşağılayıcı imalarda bulunması göz bebeğimiz Düzce’mize hakarettir. Paylaşımı yaptığı mecradan derhal bir özür mesajı yayınlamasını bekliyor ve Altun’a bundan sonraki Gebze -Ankara seyahatleri sırasında, otoban bağlantı yolunu kullanmasını ve ‘’Düzce ilini’’ transit geçmesini öneriyoruz” şeklinde konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
Yazıklar olsun 12 ay önce
Yazıklar olsun, Düzceliyim diyerek Düzcenin ekmeğini yiyen sahte Düzceliler, kim mi onlar kendini bilirler, paranın olmadığı yerde olmayan kan emiciler, bir kaç dakikasını Düzce için yapılan bir programa ayıramayanlar. Yazıklar olsun,ki Düzceyi aşağılayan bu hadsize ses çıkartmaya kara yazıklar olsun, demek ki Sadullah Ünsal dile getirmese kimsenin umurunda değil, ağzına sağlık Sadullah bey.
Tatar ramazan 12 ay önce
Adam bizim kasabada yaşadığımız DOĞRUSUNU dile getirmiş.
niye uğrasın ki 12 ay önce
Adam zeten transit geçiyordur. Uğrayıp ne yapacak? saçma bir laf olmuş
ENKAZ 12 ay önce
Sende konuştun cemşit bey aferin sana
Vatandaş 12 ay önce
Sayın Öncü haber siz önce haber olarak şunu demeliydiniz o kadar seminerler yapıldı başka üniversitelerin öğretim üyeleri katılıyor Düzce Üniversitesi’nin öğretim üyelerinden neden kimsecikler yok diye haber yapmanız gerekirdi Ben bunun altında hırs ve kibir ararım
Yeni Sayımız