banner851

banner614

Ceylan'ın istifa çağrıları ses getirmeye başladı.

Uzun zamandır büyük tartışmalara sahne olan Küçük Sanayi Sitesi Yönetimi'nin istifası başlatılan imza toplama çalışmasına ilişkin açıklamalar yapan Muhammet Ceylan, yönetimin bir an önce görevi bırakmasını istedi.

banner619
Siyaset 11.09.2009, 18:22
219
Ceylan'ın istifa çağrıları ses getirmeye başladı.

Küçük Sanayi Sitesi üyelerinden imza toplayarak mevcut Mehmet Bakan yönetimini istifaya davet eden site üyelerinden Muhammet Ceylan bugün bir basın açıklaması yaptı.

Ceylan yaptığı açıklamada 25 yıldır devam eden olağanüstü genel kurul çağrılarına hala bir cevap gelmediğini ve mevcut yönetimin Düzce'de Küçük Sanayi Sitesi'nin önünü tıkadığını ifade etti. Mevcut yönetimin baskıcı, sindirmeci bir politika izlediğini ve olağan üstü kurul için toplanan imzaların baskıyla yani üyelerin borçlarından dolayı ihraç edileceği söylemleriyle üyelerin susturulduğunu ifade eden Ceylan, üyelerin kongre sürecine kadar üyelikten çıkarılamayacağı ve yerine yeni üye alınamayacağının sözleşmede yazdığını belirtti. Ceylan ayrıca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Büyük ve DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçıya da seslenerek “kamera arkasında küçük sanayi sitesi yapılsın diyenler kamera önüne geçince suspus oluyor.” diyerek tepkisini dile getirdi. Ceylan son olarak üyelere seslendi ve “kimse endişeye kapılmasın birlik beraberlikle sorunlar halledilir. Biz yeter ki beraberliğimizden taviz vermeyelim.” diyerek tepkisini dile getirdi.

Yorumlar (0)