banner851

banner955

CHP GENEL BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

CHP Önceki Dönem Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı Düzce’ye gelerek CHP İl ve Merkez İlçe Başkanlıklarını ziyaret etti. Atıcı ziyarette, 25 – 26 Temmuz 2020 tarihlerinde yapılacak CHP Genel Merkez Kongresinde Genel Başkan adaylığını açıklayarak, Düzce delegelerinden destek istedi.

Siyaset 08.07.2020, 14:26
1090
CHP GENEL BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI
banner1032

CHP Eski Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, bir dizi temaslarda bulunmak için Düzce’ye geldi. Düzce’de CHP İl ve Merkez İlçe Başkanlıklarını ziyaret eden Atıcı, İl Başkanı Haluk Demir ile Merkez İlçe Başkanı Can Koyuncu’dan Düzce’nin sorunları hakkında bilgi aldı.

Ziyarette, Yığılca İlçe Başkanı Zeynel Çamlı, Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz ve parti yöneticileri de hazır bulundu.

CHP Genel Başkan Adaylığını Düzce’de açıkladı

Atıcı ziyarette yaptığı konuşmada, CHP iktidarı döneminde Düzce’nin bütün sorunların titizlikle çözümleneceğini vurgulayarak, 25-26 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan CHP Olağan Kongresinde Genel Başkanlığa aday olduğunu açıkladı ve destek talebinde bulundu.

Yorumlar (5)
Cafer 2 yıl önce
Yok sana oy vermezler çünkü Bay Kemal Beyle Müzmin 2.olup Muhalefet olmaktan memnunlar Hedeflerinde iktidar olupta Memlekete faydamız dokunur diye bir düşünce yok o yüzden Sayın Aytuğ Bey siz adaylıktan çekilin Vizyon olmayan yerden birşey bekllemeyin..CHP baştan aşağıya değişip siyaset akademisi lazım içinde...
özdüzceli 2 yıl önce
HDP ile flört eden vatanhani.burası DÜZCE boşuna yorulma.
Had bildiren 2 yıl önce
Doğayı tahrip edenlere teröristlere , oy verenlerin yaptığı yorumlara bakın hele..! Al birini vur ötekine ,Avrupa b
Duzceli 2 yıl önce
vizyonu olmayan adamlar al birini vur ötekine..terör sevici olmuyacak adam lazım bize..
bay kemalden kurtarın yet 2 yıl önce
bay kemal den bu milleti kurtarın da kim başkan olursa olsun
25
orta şiddetli yağmur