banner851

banner955

"ÇOK SAYIDA AĞACIN KESİLDİĞİNE TANIK OLDUK”

DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı, 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle Konuralp’te Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından kesilen ağaçların bulunduğu bölgede etkinlik düzenledi. Etkinlikte konuşan DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz, “Deva Partisi olarak Yeşil Çizgilerimiz var” diyerek ağaç kesimine tepki gösterdi.

Siyaset 05.06.2022, 18:45 05.06.2022, 17:28
1951
"ÇOK SAYIDA AĞACIN KESİLDİĞİNE TANIK OLDUK”

Tüm dünyanın sorunu haline gelen iklim krizi çerçevesinde, farkındalık yaratmak amacıyla kutlanan Dünya Çevre Günü ile ilgili DEVA Partisi tarafından etkinlik düzenlendi. DSİ tarafından ağaç kesiminin yapıldığı Konuralp Tabakhane Deresi Kutçaaltı bölgesinde düzenlenen etkinliğe, partililer yoğun ilgi gösterdi.

“Çok sayıda ağacın kesildiğine tanık olduk”

Etkinlik ile ilgili konuşan DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz,  “Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından ihale edilen ağaçların düzensiz olarak kesildiği ve kesilen birçok ağacın dere yataklarına zarar vermeyecek şekilde hala sahada bulunduğuna üzülerek tanık olduk. Daha temiz, daha yeşil, daha yaşanabilir bir dünya için DEVA Partisi olarak ‘Yeşil Çizgilerimiz’ var. Nesiller arası adalete olan inancımız ilkesinden hareketle tüm insanlarımızı, yaşadığı çevreye karşı daha duyarlı olmaya davet ediyoruz. Bugün düşünmeden yok etmek uğruna kirlettiğimiz nehirlerimize ve kestiğimiz ağaçlarımıza bir gün hasret kalacağımızı lütfen aklımızdan çıkarmayalım. Unutmayalım ki; ağaçlarımız, sularımız, kısaca tüm doğamız sonraki nesillere aktarmamız için bizlere emanet olan doğal varlıklarımızdır” diye konuştu.

banner844
Yorumlar (6)
Avni 4 hafta önce
Chpnin agac katliamlarina neden ses cikarmiyorsunuz..Defolun iki yuzlu Terbiyesiz donekler..
Tencere tava ağaç 4 hafta önce
Adamın gündeme geldiği olaya bak ya, hep ayni senaryo, devletin diktiği ağaçlar millet bahçeleri .. onları hic konusmazsiniz. Bu halk size inanıp pkk cp feto yu başa getirirse , Allah bunun hesabını soracaktır
düzce mezarlığı 4 hafta önce
aynı tepkiyi şehir mezarlığı için de bekliyoruz
Aa 4 hafta önce
DSİ’de patron kim derseniz, greyderi sürenlerdir. Ona kim binmişse patrondur. Müdür odur. Deniz bey sadece iyi peki öyle yapın diyen gibi geldi bana.
Yorumcu 4 hafta önce
Doğa katili akp
Cemdal 4 hafta önce
YAHUU NEKADAR BOŞ ADAMSINIZ EMİN OLUN BEN ÖYLE ĎÜŞÜNÜYOMM
20
az bulutlu