banner851

banner955

CUMAYERİ VE GÖLYAKA İLÇE BAŞKANLARI BELİRLENDİ

Düzce’de Kurucu İl Başkanı Murat Caymaz önderliğinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Cumayeri ve Gölyaka kurucu ilçe Başkanları belirlendi. Yapılan toplantıda, Cumayeri İlçe Başkanlığı görevine Yavuz Keleş, Gölyaka İlçe Başkanlığı görevine ise Necmettin Canoğlu getirildi.

Siyaset 24.09.2020, 11:16 24.09.2020, 11:50
1759
banner1032

Eski Bakan Ali Babacan’ın Genel Başkanlığını yaptığı DEVA Partisi, Düzce Kurucu İl Başkanı Murat Caymaz başkanlığında ilçelerdeki teşkilatlanma çalışmalarına devam ediyor.

Eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş döneminde Düzce Belediye Başkan Yardımcısı görevinde bulunan Murat Caymaz’ın DEVA Partisi Kurucu İl Başkanlığı görevine getirilmesinin ardından, ilçelerdeki teşkilatlanma çalışmalarına hız verilmişti.

Parti’nin Düzce’deki yeni yönetimini oluşturan Caymaz, ilçelerdeki teşkilatlanma çalışmalarına da aralıksız devam ediyor. Dün akşam parti binasında yapılan Yönetim Kurulu toplantısında, partinin Cumayeri ve Gölyaka kurucu ilçe başkanları ataması yapıldı.

Toplantıda, uzun süren istişarelerin ardından Cumayeri kurucu İlçe Başkanlığı görevine Yavuz Keleş, Gölyaka Kurucu İlçe Başkanlığı görevine ise Necmettin Canoğlu getirildi. DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz, Keleş ve Canoğlu’na yetki belgelerini takdim ederken, diğer ilçelerde ise teşkilatlanma çalışmalarının hız kesmeden devam edeceği öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

banner844
Yorumlar (3)
Hasan yazar 2 yıl önce
Peşine gittiğiniz adam adam olsa bari yazık vaktinizi harcamayın
Yol yakinken 2 yıl önce
Hainlik başka biseye benzemez, yol yakinken dondunuz dondunuz, aksi halde Allah in adaleti basta olmak üzere bundan sonraki yaşamda yüzümüz gülmeyecek. Erdoğan bıyığı beğenmezdik onun kadar olamadınız, o adam gibi adam çıktı. Gelin donun çoluk çocuğunuza acıyın, devletini vatanını dinini satanlardan olmayin..
Osman 2 yıl önce
Babacan'dan bi cacık olmaz. Yanlış yoldasınız gençler.
22
açık