banner851

banner955

“CUMHUR İTTİFAKININ DESTEKÇİSİYİZ”

Milli Beka Hareketinin Düzce İl Başkanlığı, Genel Başkan Murat Şahin'in katılımıyla dualarla açıldı. Açılışta konuşan Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Şahin her zaman Cumhur İttifakının yanında olduklarını vurguladı.

Siyaset 06.03.2022, 17:25 06.03.2022, 18:14
2724
banner1032

Kurucu Genel Başkanlığı’nı Murat Şahin’in yaptığı Milli Beka Hareketi, Türkiye genelinde örgütlenme çalışmalarına devam ediyor. Düzce İl Başkanlığı’nın açılışını yapmak üzere Düzce’ye gelen Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Murat Şahin, açılış öncesinde İl Başkanı Ümit Başel ve yönetimi ile bir araya gelerek, örgütlenme çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Şahin ardından Azmimilli mahallesinde bulunan İl Başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirdi. Açılış Törenine Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin ve Milli Beka Hareketi yöneticileri katıldı.

Törende konuşma yaşan Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Şahin, Millet İttifakına sert eleştirilerde bulundu. Milli Beka Hareketi olarak her zaman Cumhur İttifakının yanında yer alacaklarını kaydeden Şahin, “Milli Beka Hareketi devlet ebed müddet çizgisinde, devlet ve güvenlik güçlerinin yanında iki koca reisin emrinde, Cumhur ittifakının Yılmaz destekçileri olarak, şahadete yürüyen bir hareket. Geçmişte olduğu gibi bugün ve yarın da ülkemizin beka sorunu olacaktır ve yine her zaman olduğu gibi devletin bekası için canlarını seve seve verecek olan sayısız milli neferler de olacaktır. Bizler bu ülkenin birlik ve beraberliği için yola çıkmış gönüllü bir orduyuz. Devletin bize ihtiyacı yoktur ancak bizim devlete ihtiyacımızın olduğunun bilincindeyiz. Hareketimizin 32 ülke başkanlığı 73 il ve 386 ilçe başkanlığı ile 700 bin üyesi ile meydanlardadır. Milli Beka Hareketi olarak devletimizin tüm kurumlarının bir numaralı destekçisi olduğumuzu tüm devlet büyüklerimize arz ederiz. Aziz Türk Milleti dün olduğu gibi bugünde dualarla dimdik ayaktadır ve ayakta kalacaktır. Her zaman Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli’nin her daim destekçileriyiz” ifadelerini kullandı.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (16)
vatadaş 7 ay önce
bunlar kim? nereden çıktı? Allah bu ülkeye kolaylık versin.
halk 8 ay önce
boş beleş işler..beleş beleş
halk 8 ay önce
3 5 kişiyle açılış.millet ittifakını yerin dibine soktu.Sende halkmısın bee...Seçimlerden sonra bakalım konuşacakmısın öyle..
halk 8 ay önce
boş işleri seviyor bizim millet.
Seçim 8 ay önce
körler sağırlar birbirini ağırlar.Boş boş konuştu.Ne benzinden ne yağ kuyruklarından nede ekmek kuruklarından bahsetti.Geçecen bu işleri.Akepenin ömrü seçime kadar....
erfvec 8 ay önce
kim bu insanlar ?siyasi partimi bu örgüt?
Şampiyon 8 ay önce
Bi siz kaldıydınız …
Ekrem 8 ay önce
Türkiyeye gerekli tek beka,Türk halkını , Türk milletini açlığa yokluğa mahkum eden soygun düzeninden kurtulmasıdır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
parçalı bulutlu