banner851

banner614

DÜZCE AK GENÇLİK’TEN ÇANAKKALE ÇIKARTMASI

banner619

Çanakkale zaferinin 97. yıldönümü nedeniyle Ak Parti Düzce Gençlik Kolları İl Başkanlığı tarafından Çanakkale’ye gezi düzenledi.

banner846
Siyaset 20.03.2012, 16:20
215
DÜZCE AK GENÇLİK’TEN ÇANAKKALE ÇIKARTMASI
banner844

Ak Parti Düzce Gençlik Kolları İl Başkanlığı tarafından Çanakkale zaferinin 97. yıldönümü nedeniyle Çanakkale’ye gezi düzenledi. Geziye Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı ve Yönetimi, İlçe ve Belde Gençlik Kolları Başkanları, Üniversite ve lise başkanları katıldı.

Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Öner Şen; programın amacının metre karesine 6 bin merminin düştüğü yüzbinlerce vatan evladının şehit düştüğü şanlı bir destanın yazıldığı ve ecdadın Çanakkale geçilemez dediği bu topraklarda aynı havayı teneffüs etmek ve şehitlerimizin manevi hatırasından ve şuurundan istifade etmek olduğunu belirtti.

Çanakkale ruhunu yerinde yaşamak ve ecdadımızın manevi hatırasına sahip çıkmak için yapılan bu gezinin çok verimli geçtiğini bildiren Şen, programın gerçekleştirilmesinde emeği geçen Ak Parti İl Başkanı Mustafa Yılmaz, Milletvekillerine ve Belediye Başkanı İsmail Bayram’a teşekkür etti.

Yorumlar (0)