banner851

banner614

DÜZCE İŞ DÜNYASI UMUTLU

Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak tarafından açıklanan "Yeni Ekonomi Programı Yapısal Dönüşüm Adımları 2019"u değerlendirdi. Yeni ekonomi programının, disiplin, dengelenme ve değişim olmak üzere üç kademeden oluştuğunu belirten Şahin, değişim döneminin yapısal reformlarla gerçekleştirilecek olmasının önemine işaret etti.

banner619
Siyaset 11.04.2019, 15:11
682
DÜZCE İŞ DÜNYASI UMUTLU
Düzce iş dünyasından Yeni Ekonomi Paketi hakkında değerlendirmeler gelmeye başladı.Yeni paket, ülke genelinde olduğu gibi yerelde de ilgili kesimleri umutlandırdı. Yatırımların fonlanmasından vergi reformuna kadar, tüm ekonomik alanları kapsayan geniş reform, içerik olarak beklentilerin çok üzerinde bulundu.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Hazine ve Ekonomi Bakanı Berat Albayrak'ın açıkladığı "Yeni Ekonomi Programı Yapısal Dönüşüm Adımları" paketlerinin uygulanabilir, etkili ve yapısal sorunlara çözüm içerdiğini söyledi.

Şahin, yeni ekonomi programının, disiplin, dengelenme ve değişim olmak üzere üç kademeli olduğunu belirterek değişim döneminin yapısal reformlarla gerçekleştirilecek olmasının önemine işaret etti.

Türkiye'nin üretim ve vergilendirme alanlarında da reforma ihtiyaç duyduğunu ifade eden Şahin, Kurumlar Vergisi'nin kademeli olarak düşürülecek olmasından memnuniyet duyduğunu da sözlerine ekledi.

 

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (8)
Üye 2 yıl önce
Tuncay şahin daha önce eleştirdiği hatta bugüne kadar sürekli başka partilere destek verdiğini çok iyi bilirim O makam da olanları hep eleştirip yerden yere vururken şimdi ne oldu anlamadım bir tane eleştiri yok dolar faiz nerde makam değiştirir tabi
Düzceli 2 yıl önce
YANDAŞ ÖNCÜÜÜÜ
Aa 2 yıl önce
Kıdem tazminatına çöküp ek vergi yükü getiriyorlar. Buna da yorumunuzu alalım?
Resul İnan 2 yıl önce
aynı haberi bir de çalışan gözünden yapın. zorunlu bes, kıdem tazminatının fona devri, iş verene peşkeş çekilen sömürü düzeni
cash81 2 yıl önce
kim tutar sizi ya bırakın bu yalanları
Yildirim 2 yıl önce
Tabiki umutlu olursunuz devlet zaten yasaları size çıkarıyor bız halk ise alçak sürünmeye devam ediyor
Serdar Gürler 2 yıl önce
Patronlar her zaman mutlu peki ya işçi ne yapacak çık pazara markete herşey ateş pahası ikide çocuk okutuyorsan çabası çalışmadan para kazanmak ne güzel bedavadan enflasyon rakamlarına bir bakın birde işçiye verilen zamma bakın gözünüz doymadı .
Aa 2 yıl önce
Neresinde umut var? Vurdunuz vergi yükünü yine çalışanlara! Kıdem tazminatına da çökeceksiniz! Umut nerede, umut kime???