banner851

banner614

DÜZCE İSKİ’NİN TAHAKKÜMÜNDE

Saadet Partisi Ekim Ayı İl Divan Toplantısı bugün gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan teşkilat başkanı Birkan Mertoğlu, Düzce’nin İSKİ’nin tahakkümü altına girdiğini söyleyerek yaşanan gelişmelere Düzce milletvekillerinin seyirci kaldığını iddia etti.

banner619
Siyaset 18.11.2012, 16:08
225
DÜZCE İSKİ’NİN TAHAKKÜMÜNDE

Toplantıya katılan SP Teşkilat Başkanı Birkan Mertoğlu, İsrail’in Gazze’de zulüm yaptığını söyleyerek, Dünya’nın her zamanki gibi seyirci kaldığını savundu.

Mertoğlu, “ Müslüman aleminin ikiye bölünmesini fırsat bilen Siyonist İsrail, 2013 yılında yapacağı seçimlerde yüksek oy almak için katliamlarına devam etmektedir. İcraat yapmak adına kimse taşın altına elini sokmamaktadır.Aynı şekilde Suriye’de kardeş kanı akmaya devam etmektedir. Hergün 150 civarında kardeşimiz şehit olmaktadır. Maalesef yine 1,5 milyarlık İslam alemi konuya duyarsız kalmaktadır. Bunların altında yatan en önemli neden ümmetin bir başının olmayışıdır. Bunu çözecek olan tek hareket Milli Görüş hareketidir. Maalesef, Başbakanımız ve Cumhurbaşkanımızın Suriye Konusunda göstermiş olduğu cesur ataklarını Gazze konusunda göremiyoruz. Bunun nedeni ise Amerika ile işbirliği içinde olmasındandır.” Dedi.

Yaklaşan yerel seçimler hakkında da konuşan Mertoğlu, Düzce’de bir önceki 

banner844
Yorumlar (0)