banner614

DÜZCE'NİN KARARI BU KEZ FARKLI

banner619

24 Haziran Cumhurhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri, resmi olmayan seçim sonuçlarını seçim yasaklarının kalkmasının ardından oncurtv.com'dan canlı olarak takip edebilirsiniz.

banner846
Siyaset 24.06.2018, 17:36 25.06.2018, 10:50
26879
DÜZCE'NİN KARARI BU KEZ FARKLI
banner844

Türkiye, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için bugün sandık başına gitti. Düzce'de 267 bin 610 seçmenin 912 sandıkta oy kullandığı seçimler için oy verme işlemi saat 08.00'da başladı, saat 17.00'a kadar sürdü. 
Yorumlar (52)
bedo 3 yıl önce
Bir AK partili ve Düzceli olarak bu seçimlerde iki olaydan dolayı derin yara aldık. 1-Düzce'de yanlış aday tercihinden dolayı bir vekilin başka partiye geçmesi
2-Yine Ülke genelinde 1. nci maddede belirttiğim yanlış gösterilen adaylardan dolayı vatandaşın tercihini başka partilere yapmalarından dolayı HDP nin meclise girmesi.
Şükür 3 yıl önce
İyi ki Mhp den çıkardık bir tane, devlet beyden bir sonraki seçimlerde MHP 3 te 2 yapacak arkadaşlar yavaş yavaş gücümüz yerine geliyor
hayırlısı olsun 3 yıl önce
numan çabuka yazık oldu, 3. sırada ötekilerden birisi olsaydı güzel olurdu
Ak partili 3 yıl önce
Kimse kimsenin aklıyla dalga geçmesin.Akcakoa teşkilatı bu kafayla giderse asla oy alamaz.Önümüzde belediye seçimlerinde var daha da kötü sonuç bekliyor.Reise oy verdik.Ama teşkilatlar berbat.Acil düzenleme yapılmalı.
hakan çelik 3 yıl önce
ümit yılmaz kardeşim seni tanımıyorum ama oyumu sana verdim.hayırlı uğurlu olsun.inşAllah düzcemizi başarı ile temsil edersin.
Xyz 3 yıl önce
Düzceye güvendiniz kimi koysak oy alırız dediniz yanlış aday seçimi tepkiye sebep oldu yerel seçimlerdede yapın bakalım aynı hatayı belediyelerde yavaş yavaş el değiştirsin
Acarhan 3 yıl önce
Sonuç Sn Celal Kasapoğlu Akparti iftar programında bahsettiği gibi oldu.Ümit Yılmaz vekilliğin Düzcemize hayırlı olsun.Akpartili vekillere,Milletin vekili nasıl olur göster ki seninle grur duyalım.Ankarada çalışan bir vekilimiz var diyelim.
Başkan da Değişecek 3 yıl önce
Bir önerim var. Yusuf beyi Düzce belediye başkanı görmek istiyorum. Kendisi bilgili ve millet sevdalısı biri. Bizzat dinledim. Gelin birde belediyeyi değiştirelim. Herşey değişir. Yerel seçimlere ne kaldı?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
az bulutlu