banner851

banner955

“DÜZCE’DEKİ PROJELERİMİZİN BİTİŞ SÜRESİ 2023”

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin düzenlediği basın toplantısında kendisine yöneltilen ‘AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Kongresi’nde Ayşe Keşir’e Düzce teşkilatlarından neden cılız seste destek geldi?’ sorusunu duymazdan geldi. Keşir’e karşı sergilenen zayıf desteğin gerekçesini açıklamayan Keskin, çareyi kendisinin tek aday olduğu il kongresine gösterilen ilgiden övgüyle bahsetmekte buldu. Diğer taraftan Düzce’deki projelerin bitiş tarihi olarak 2023 yılına işaret etti.

Siyaset 10.03.2021, 16:32 10.03.2021, 18:14
2451

AKI Parti İl Başkanlığı kongresinin ardından ilk kez kameralar karşısına geçen AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.  

“Siyasi şov yapıyorlar”

İsim vermeden, İYİ Parti Düzce İl Teşkilatının bir süre önce başladığı köy ziyaretlerini eleştiren Keskin, Köylümüzü yanlış yönlendiriyorlar” diye konuştu. İYİ Partili Düzce Belediye Meclis Üyelerini de mecliste siyasi şov yapmakla suçlayan Keskin, “Onlar konuşur, AK Parti yapar” dedi.

“Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyoruz”

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’i, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı seçilmesi ile ilgili de konuşan Keskin, “Tabii ki pazartesi günü AK Parti Genel Merkez Kadın Kollarının kongresi vardı. Hayırlı uğurlu olsun Düzce’den Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’ in Kadın Kolları Genel başkanı seçilmesiyle Sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Bu Düzce’mize verdiği önemi bir kez daha gözler önüne seriyor.” ifadelerini kullandı. 

Düzce yine bekleyişlere gebe

Düzce’de devam eden proje ve turizm konusunda atılacak adımlardan bahseden Keskin, yatırımlar için 2023 yılına işaret ederek, çalışmaların yavaş ilerlemesi yüzünden yine şehrin uzun bekleyişlere gebe olduğunu ortaya koydu.

Keskin, şöyle konuştu: “Tabii ki ziyaretlerim sürüyor. Bakanlarımıza, Genel Müdürlerimize, Bakan Yardımcılarımıza takip ettiğiniz gibi Orman Bakanımıza çok teşekkür ediyoruz. Düzce’miz için çok önemsediğimiz 2018 yılında ihalesi yapılıp fakat ekonomik tedbirlere takılan Efteni Gölü projesini bizim bakan Beyi ziyaret etmemiz ile Başlanmaya karar verildi, aşağı yukarı 80 milyon liralık bir maliyeti var. Bu ıslah projesi bittiği zaman Abant Gölü’nün 3 katı büyüklüğünde bir göl elde edeceğiz. Bu Düzce’nin turizmi açısından çok önemli, çünkü bizler Düzce de turizm denilince Efteni Gölü bir numaraya yerleşiyor. Çünkü Efteni Gölü çevresine yapılacak olan yatırımlarla özellikle bu bölgeye hem yerli hem yabancı bir turist akımı gerçekleştirmek istiyoruz. Bunun da olamazsa olmazı ıslah projesiydi. Allaha çok şükür bunun da başlatılması kararı alındı ve hızla devam edecek. Projelerimizin bitiş süresi olarak 2023 yılını belirledik.”

“Teşkilatlardan Keşir’e neden cılız destek geldi?”

Keskin, basın toplantısının sonunda basının sorularını yanıtladı. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı Olağan Genel Kurulu’nda Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in genel başkanlık görevi üstlenmesi nedeniyle salonda büyük coşku olması gerekirken, AK Parti Düzce teşkilatlarından cılız ses çıkması yönündeki soruyu geçiştiren ve sözü kendisinin göreve devam yetkisi aldığı il kongresine getiren Keskin, şöyle konuştu:

“AK Parti İl Kongresi’nde arkadaşlar, yaklaşık 2 bin 500 kişilik bir salonda il kongresi yapan tek iliz muhtemelen. O günkü 8 ile bakın, 2 bin 500 kişilik salonda yapan tek il biziz. Daha küçük salonlarda yapılan iller de vardı. Eksi derecelerde buz tutan bir havada 600 delegenin 400’ü oy kullandı. Bütün vatandaşlarımız, STK’lar geldi ve ben çok memnunum. Allah Düzceliler’den de razı olsun. Salı günü, bir iş gününde bu kadar rağbet oldu; teşekkür ediyorum.”

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (8)
Kızgın 2 yıl önce
Hacı ahmetler köyüne sakın gelmeyin
Duzceli 2 yıl önce
Siz proje degil proce yapıyorsunuz küçük iş pesindesiniz kelesi arar olduk en azindan büyük imza atiyordu
kızgın 2 yıl önce
bi gidin artık akp .Sizden bıktık usandık..do..za kadar vergi vere vere tükendik..
Aa 2 yıl önce
Şov mu? Döviz arttı herşey arttı. Döviz düştü, bu sefer hammadde fiyatları ile artış durmadı. Peki fındık neden hala geriye gidiyor? 40₺ olmalıydı en az!!!
Düzceli 2 yıl önce
Kendi iç çekişmeleri vardır. Kaldı ki düzcelinin de çok umurunda değil hangi koltukta oturdukları değil verdikleri hizmet önemli. koltuk kavgalarını siyasi çekişmeleri ve tepaden bakmayı bırakıp hizmet ederlerse kendileri kazanır ama yaparlar mı yapmazlar düzcede AKP yi il ilçe başkanlıklarında ki siyasi çekişmeler bitirdi bunu 1 vekil kaybettiler gene anlamadılar
ahmet taşkesti 2 yıl önce
iyi parti chp köyleri gezip yanlış bilgilendiriyormuş. sizde gezin doğru bilgilendirin o zaman. gezen yerleriniz mi ağrıyor neden gezmiyorsunuz? seçimimi bekliyorsunuz? 2023 e ne kaldı şunun şurasında gezersiniz nasılsa. ama dikkat edin eliniz boş dönmeyesiniz!!!
çifçi 2 yıl önce
bu demektir ki hiçbir ilde düzce kadar yalaka yok
Akçakocalı 2 yıl önce
Sayın Keskin, Akçakocaya neden üvey evlat muamelesi yapıyorsunuz? Yarı olimpik sözü verilen Akçakocaya, elinden aldınız Çilimliye verdiniz. Sebebi Akçakoca'nın iktidarı seçmemesi mi? Öyle bir açıklama yapmıştınız bize ait olmayan belediyeler diye. Hepsini geçtim 2021 Düzce Turizmine ilin en potansiyelli, en büyük turizm kentini ÖNCÜ Haber spikerinden dolayı aldınız. Seçim zamanı bu insanların yüzüne nasıl bakacaksınız? 50 Yataklı hastaneyle Akçakocaya bir katkı vermiş olmuyorsunuz
21
parçalı bulutlu