banner851

banner955

“DÜZCE’NİN KÖYLERİNE ESERLER BIRAKACAĞIZ”

Her hafta ilçe ziyaretleri düzenleyen AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyetin bu hafta ki durağı Gölyaka ilçesi oldu. Gölyaka’nın köylerinde vatandaşlarla bir araya gelen Keskin, yaşanan sıkıntıları dinledi. Keskin, “Düzce’nin 278 köyünde eserler bırakacağız” dedi.

Siyaset 11.06.2022, 09:45 11.06.2022, 14:38
1505
banner986

Önümüzdeki seçimlere değinen Keskin, “AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ile beraberindeki AK Parti heyeti ilçe ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Başkan Keskin ve beraberindeki heyet bu hafta Gölyaka’nın köylerini gezerek köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Düzenlenen ilçe ve köy ziyaretlerine, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Gölyaka İlçe Başkanı Necmi Kap, İl Genel Meclis Üyesi Fazlı Koç ve İbrahim Keleş, Gölyaka İlçe Kadın Kolları Başkanı Leyla Ersoy ile ilçe teşkilatı katıldı.

“Bize düşen köylerimize taş üstüne taş koymaktır”

AK Parti İl Başkan Keskin, İçmeler Köyü Merkez Camiinde kılınan cuma namazının ardından yaptığı açıklamasında “Bugün Cuma programları kapsamında Düzce’mizin en güzel ilçelerinden biri olan Gölyaka ilçesindeyiz. Cuma namazında da İçmeler Köyündeyiz. Yanımızda Gölyaka Belediye Başkanımız, Gölyaka İlçe Başkanımız, teşkilat mensuplarımız, İl Genel Meclis Üyelerimiz, Muhtarımız ve vatandaşlarla birlikte Cuma namazı kılmak nasip oldu. İçmeler Köyünde çok güzel bir şekilde karşılandık. Muhtarımıza teşekkür ediyoruz, burada yaşayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. AK Parti’ye ve Sn. Cumhurbaşkanımıza karşı olan bu sevgiyi Düzce’mizin her bir köşesinde görmek mümkün. Allah hepsinden razı olsun. Bize düşen de bu millete, bu köylerimize taş üstüne taş koymaktır. Bir kişinin Allah razı olsun demesini sağlamak” şeklinde konuştu.

“Bu milletin emrine amadeyiz”

AK Parti olarak her zaman milletin emrinde olduklarını ifade eden Keskin, “Cuma’dan önce konuşmalarımızda bu köyün irsale içme suyu hattı sıkıntısı vardı. İnşallah bu sene bu sıkıntıyı gidermeyi Allah bize nasip eder. Bunun peşinde koşturacağız. Ne yapabiliyorsak 2023 yılı geldiğinde, seçim zamanı geldiğinde, tüm köylerde olduğu gibi bu köye de geldiğimizde geçmiş son beş sene içinde bir eser bırakarak biz bu finali yapmak istiyoruz. Bir şeyleri düzeltmiş olarak, bazı ihtiyaçları gidermiş olarak Düzce’nin 278 köyünde eserler bırakarak ve Düzce’de 21. Yılında AK Parti yeni bir hikâye yazmak için, biz teşkilat olarak Sayın Cumhurbaşkanı’mızın deyimiyle bu milletin emrine amadeyiz, hizmetkârıyız. İnşallah Allah hepimize sağlık sıhhat versin. Pandemi günlerini bir daha göstermesin. Birlik beraberlikten kuvvet doğar. Hep birlikte yolumuza devam edeceğiz. Tekrardan muhtarımıza ve köy sakinlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

banner844
Yorumlar (7)
Şemsi Şahin 4 hafta önce
Boşuna uğraşıyorlar. Artık millet gözünü açtı. Onlar milleti değil kendi istikbalini düşünüyorlar. 6 defa oy verdim. Vermez olaydım. Bundan sonra oy moy yok.
Duzceli 4 hafta önce
Kusura bakmayın miydiniz doldu, ülkeyi ne hale getirdiniz ne yüzle halkın karşısına çıkıyorsunuz, hele bir karşılaşalım, nasıl olsa arabalarinizin yanıtını bizler ödüyoruz 278 değil daha fazla gezin ye iç gez beleş,
nsm 4 hafta önce
biraktiginiz eserlere bakiyorum, anlatirsam utanmaktan yerin dibine girersiniz. en iyisi anlatmayayim..
nsm 4 hafta önce
eser(!)lerinizi niye köylerde birakmayi düsünüyorsunuz? sehirlerdekiler sizin beceriksizliginize artik dayanamadiklari icin olabilir mi?
masallarinizi köydekiler hala daha iyi mi yutuyor?
nsm 4 hafta önce
eser(!)lerinizi niye köylerde birakmayi düsünüyorsunuz? sehirlerdekiler sizin beceriksizliginize artik dayanamadiklari icin olabilir mi?
masallarinizi köydekiler hala daha iyi mi yutuyor?
Boşa gezmeyle olmaz 4 hafta önce
Allah aşkına sayın keskin, Gölyakalıya önce bir sorun, ilçe başkanınız birkaç kişinin dışında kimin derdiyle ilgileniyor, o kadın kolları başkanı dediğiniz kadın, Gölyakanın kendi en yakınlarının dışında hangi kadınlarla ilgilenmiş, bunu halka açıkça sorun ama yanınızda onlar olmadan bir gezin canlı canlı röportaj yapar gibi de bir görün. Özel idareniz yetersiz, Köylerin dertleriyle ilgilenmiyorsunuz, hizmetleriniz ya yok yada zamanında iş yapmıyorsunuz, bir iki araçla hizmet olmaz, vs. vs. vs. Dert çok köyleri gezerken garanti yapacaklarımızın sözünü verin yapamayacaklarınızın değil hele o yanınızdaki siyasilerle artık zor, o Gölyaka yönetimlerini değiştirin yoksa işiniz zor.
Mehmet Öztürk 4 hafta önce
En iyi yaptıkları ZAM
24
açık