banner614

ELEŞTİRİ HAKARETE VARMASIN!

banner619

CHP il yönetimi ve Milletvekili Adayı Zafer Teber, seçim ziyaretleri kapsamında AK Parti’ye misafir oldu. CHP heyetini AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ağırladı. Seçim atmosferindeki konuşmaların yıkıcı olmaması mesajları verilen sohbette, eleştiri dozunun hakarete varmaması gerektiği üzerinde duruldu.

banner846
Siyaset 29.05.2018, 14:00 29.05.2018, 16:41
1405
banner844

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, CHP Düzce İl, Merkez ilçe ve birinci sıra adayı Zafer Teber’i makamında ağırladı.

“Düzce’mizde yeni bir oluşum gerçekleştirildi”
CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru, Merkez İlçe Başkanı Alaaddin Duran, yönetim kurulu üyeleri ve birinci sıra milletvekili adayı Zafer Teber, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’i ziyaret etti. Yeni yönetim kurullarıyla birlikte seçim öncesinde AK Parti’yi ziyaret etmek istediklerini kaydeden CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru, “24 Haziran’da seçimlere gidiyoruz ve Düzce’mizde yeni bir oluşum gerçekleştirildi. Biz de bu kapsamda siyasi partilerimize ziyaretler gerçekleştiriyoruz.” dedi.

“Sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz”
CHP birinci sıra milletvekili adayı Zafer Teber Türkiye’nin çok önemli bir seçime gittiğini belirterek, “Sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Bu seçimle birlikte yeni sistemle ülkemiz şekillenecek. Yerelde de birbirimize olan teması kaybetmemeliyiz. Eleştiri yapabiliriz ama hakarete karşıyız. Kim size hakaret ederse bilin ki biz bunu karşı çıkarız. 24 Haziran’da kim kendini halka iyi anlatırsa o muvaffak olsun.” ifadelerinde bulundu.

“Dağılmayı değil toparlamayı sağlamalıyız”
CHP yönetiminin ziyaretinden dolayı memnuniyetini belirten AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, ise “Dağılmayı değil toparlamayı sağlamalıyız. Farklı görüşlerde olabiliriz. Zaten farklı görüşlerde olmazsanız yanlışlarınızı göremezsiniz. Dolayısıyla bu seçimde ne olursa olsun Düzce’miz, Türkiye’mi kazanacak. Ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Seçim ve Koordinasyon Merkezi’mizin yaptığı program ile önümüzdeki günlerde sizleri ziyaret edeceğiz.” ifadelerinde bulundu.

Haber: C.ÜSTÜNER
 

 
 
Yorumlar (9)
Şaka Gibi 3 yıl önce
Hem Akp yüzünden Seçim bürosu tutamıyorum de hem kalk git Akpyi ziyaret et. Daha seçim bürosu tutamayan birisi nasıl milletvekili seçilecek?
KÖYLÜ 3 yıl önce
DOLAR 4,80 FINDIK 9 TL.OY YOK
Ali 3 yıl önce
Senin memleket sevdan dolarla Fındık’la ölçülüyorsa vay senin haline
biraz akıl 3 yıl önce
Seçime çok az zaman kalmış,AKP il yönetimine ziyaret akıllara zarar.8 ilçe 300 köy var dolaşılacak.
Teber 3 yıl önce
Zafer beyi kim taniyor ben otuzbeş senedir duzcedeyim sadece seçim olunca görüyorum.
Apsuva 3 yıl önce
Öyle demeyin sayın zafer teber fazlasıyla iddialı 38Bin oyu hazır zaten kendisi kesin sayesinde 2.vekilide çıkartacak
CHP'li 3 yıl önce
Akp il yönetimi size oy vermez bizim köylere doğru bir gelin artık. İnsanlara anlatın chp neler yapacak. Yine aynı maalesef kafa akp sizi 3-0 yapar .
K.K 3 yıl önce
Siz chp nin bir şey yapacağını umanlardamısınız....???
Vatandaş 3 yıl önce
CHP elden gidiyeh
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
parçalı az bulutlu