banner851

banner614

ER: “BU ZOR DÖNEMDE ESNAFIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ”

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, teşkilat üyeleri ve Belediye Meclis üyeleriyle birlikte, Koronavirüs salgını nedeniyle zor bir süreçten geçen sanayi esnafını ziyaret etti. Ziyaretlerde esnafların sorunlarını dinleyen Er, “Bu zor dönemde, her zaman olduğu gibi esnaflarımızın yanında olacağız” diye konuştu.

banner619
Siyaset 08.01.2021, 12:45
541
ER: “BU ZOR DÖNEMDE ESNAFIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ”

Tüm Dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Covid-19 salgını, tüm ülke genelinde olduğu gibi Düzce’de de en çok esnaf kesimini etkiledi. İçişleri Bakanlığı tarafından, salgının yayılımını engellemek için alınan kısıtlama kararları nedeniyle zor günler geçiren Düzce esnafına, İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, ziyaret düzenledi.

Ziyaretler sırasında Er’e İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Demet Demir Boşver, teşkilat üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

Ziyaretlerde esnafın zor günler geçirdiği bu dönemde, sanayideki esnafların sorunlarını dinleyen İl Başkanı Er,  çözüm noktasında esnafa destek olacaklarını belirterek, “Ekonomideki daralma, pandemi süreciyle birlikte vatandaşlarımız tarafından hissedilir ölçüye ulaştı.  Tüm sektörler bu durumdan etkilenmeye devam ediyor. Sanayi esnafımız da büyük ölçüde etkilenenler arasında.  İyi Parti olarak esnafımızın bu zor dönemleri en az hasarla atlatabilmesi için, gerek genel merkez bazında, gerek Düzce ölçeğinde çözüm önerilerimizle birlikte yetkililere esnafın durumunu anlatıyoruz. Bu zor günleri hep birlikte aşacağız” dedi.

Esnaf ziyaretlerini düzenli olarak ve eski sanayide kaldıkları yerden devam ederek yapacaklarını belirten Er ayrıca, “Esnaf ekonominin can damarıdır. Ayakta kalmaları için gereken desteği vermemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
tatar 9 ay önce
tevekkel mi o