banner851

banner614

ER: “BU ZOR GÜNLERİ HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ”

İYİ Parti Düzce İl Başkanı, teşkilat üyeleri ve Belediye Meclis üyeleriyle birlikte başlattıkları sanayi esnafını ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretlerde konuşan İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, Bu zor günleri hep birlikte aşacağız” diye konuştu.

banner619
Siyaset 29.01.2021, 16:15
481
ER: “BU ZOR GÜNLERİ HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ”

Koronavirüs salgını nedeniyle zor günler geçiren sanayi esnafların sorunlarını dinleyen İyi Partili ekip, sanayi esnafının yaşadığı sorunların çözüm ortağı olarak, ilgili kurumlara sorunları bildireceklerini belirttiler. 

İl Başkanı Yunus Özay Er, “Ekonomideki daralma, pandemi süreciyle birlikte  sanayi esnafımızı da büyük ölçüde etkiledi.  İyi Parti olarak esnafımızın bu zor dönemleri en az hasarla atlatabilmesi için, gerek genel merkez bazında, gerek Düzce ölçeğinde çözüm önerilerimizle birlikte yetkililere esnafın durumunu anlatıyoruz. Bu zor günleri hep birlikte aşacağız” dedi.

Esnaf ziyaretlerini düzenli olarak ve eski sanayide kaldıkları yerden devam ederek yapacaklarını belirten Er, “Esnaf ekonominin can damarıdır. Ayakta kalmaları için gereken desteği vermemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (4)
Tahsin F 8 ay önce
Bu ekiple mi ikdidar olacaklar. Kabalaktan bir arkadaş dediki bunlar köye muhtar bile olamazlar. Kendine faydası olmayanın millete hayrı olmaz der atalarımız
düzceli 8 ay önce
işine gitmek gerekirse iyi partiye zarar verenlerdir. onlar zaten gitti ve gidiyor
düzceli 8 ay önce
Düzce iyi partiye selam. başarılar.
DÜZCELİ 8 ay önce
iktidara geldinmi selam bile vermessin..işin gerçeği bu..işinize gidin