banner851

banner614

ER: İÇMELER'DE TEHLİKE VAR!

İlçeleri ziyaret eden ve vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Gölyaka'da vatandaşın kendisine ilettiği yollarla ilgili sorunları yerinde inceledi. İçmeler Köyü yolunda gözle görülür bir açılma olduğunu belirten İl Başkanı Er, "Aşırı yağışlarda toprağın yumuşaması ile birlikte yolunda altındaki evler toprak altında kalabilir ve istenmeyecek üzücü olaylar yaşanabilir." dedi.

banner619
Siyaset 30.12.2019, 14:41 30.12.2019, 15:55
1596
İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, ilçe ziyaretleri gerçekleştirerek halkın sıkıntı ve taleplerini yerinde dinliyor. Gölyaka ziyareti sırasında vatandaşların kendisine ilettiği yollarla ilgili sorunları yerinden inceleyen Başkan Er, Gölyaka Kalıcı Konutlar yolunda kavşak sorunu, İçmeler yolunda kayma, otoban bağlantı yolunda ise tehlikeli bir kör nokta olduğunu belirtti.

Yerinde inceleme yaptı
Er, "Teşkilat üyelerimizle birlikte uzun süredir gerçekleştirdiğimiz ilçe ziyaretlerimizde, vatandaşlar bir araya gelerek sorunlarını dinliyoruz. Haftasonu gerçekleştirdiğimiz Gölyaka ziyaretimizde, vatandaşlarımız bize yollarla ilgili bazı sıkıntılardan söz ettiler. Biz de arkadaşlarımızla birlikte bahsi geçen noktalarda yerinde inceleme yaptık." dedi.

Kalıcı konut yolunda kavşak geride
Gölyaka kalıcı konut yolunda kavşak sorunu olduğunu belirten Er, "Gölyaka kalıcı konutlar yolunda kavşak problemi var. Gölyaka'dan geliş ve Düzce'ye gidişte dönüş yapabilmek için çok uzun bir yol kat etmeniz gerekiyor." şeklinde konuştu.

İçmeler'de yol kayıyor
İçmeler'deki yolu inceleyen Başkan Er, "İçmeler mevkisinde yolda gözle görülür bir açılma var. Toprak aşağıya doğru kayıyor. Yolun hemen altında evler var. Aşırı yağışlarda toprağın yumuşaması ile birlikte bu evler toprak altında kalabilir ve istenmeyecek üzücü olaylar yaşanabilir." dedi.

Otoban bağlantısında kör nokta
Vatandaşların bir diğer şikayet noktası olan otoban bağlantı yolunda da incelemelerden bulunan Er, "Vatandaşlarımız şikayet etmekte çok haklı. Gölyaka yeni otoban bağlantı yolunda kör nokta var. Kazalara sebep oluyor ve olmaya devam edecek. Bu alana otobandan geliş yönünde yapılacak bir cep olası kazaları engelleyecektir." diye konuştu.Yorumlar (6)
HİDAYET 2 yıl önce
Ahanda Karayolları Genel Müdürü... yahu bırakın bu ucuz işleri memleket elden gidiyor siz nelerle uğraşıyorsunuz
Yılmaz 2 yıl önce
Tehlike içmeler de değil,tehlike kripto fetöculerde
Mihci 2 yıl önce
Evet islahiye golyaka yolu yeni yapilan yol.ben erekli yerlerede dilekce yazdim kazalar olyo.onu hangi muhendis yapti acaba.
Musa 2 yıl önce
Haberde bahsedilen şeylerden başka otoban bağlantı yolunda deşarj sorunu da var. Geçen gün yağan yağmurda gölyaka bağlantısının her yeri gölet olmuştu. Dalga geçer gibi subalarla önlem almışlar. Bu yol göz göre göre bu şekilde yapılır mı?
Kemal 2 yıl önce
Sayın İl Başkanı hangi sıfatla bu işleri kontrol ediyor kara yollarımı gölyaka belediyesimi il özel idaremi hangisi yoksa pirim yapmak isteyen bir parti sorumlusumu
Can 2 yıl önce
Bir siz eksiktiniz tam oldu.