banner851

banner614

ERDOĞAN KOÇ'UN HEDEFİNDE!

CHP genel merkezinin partilerinin milletvekili bulunmayan illere yönelik çalışması kapsamında Düzce’nin temel sorunlarına mecliste bir zemin oluşturmak hedefiyle 5 kişilik CHP heyeti Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç önderliğinde Düzce’ye geldi. Koç partide yaptığı açıklamada, Türkiye’nin iç ve dış felaketlerle bunalmış bir dönemden geçtiğini söyleyerek döviz bozdurmayla ekonomi düzelmeyeceğini söyledi. Darbe girişimi üzerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eleştiren Koç, “İşin başındaki beyni bulsana. Senin içinde mi beyin? Onun için mi korkuyorsun?” dedi.

banner619
Siyaset 08.12.2016, 11:58 09.12.2016, 18:47
1966
ERDOĞAN KOÇ'UN HEDEFİNDE!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç ile birlikte Düzce’ye gelen 5 kişilik CHP heyeti, iki gün boyunca Düzce’de bir dizi temaslarda bulunacak. Düzce’deki sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelecek heyet, ilçelerde saha çalışması yapacak. Heyetin iki günlük Düzce programı parti binasında yapılan basın toplantısıyla başladı.Koç’un açıklamalarda gündeme ve Düzce’deki programlarına ilişkin açıklamalarda bulunduğu basın toplantıda Düzce’den Sorumlu Parti Meclisi Üyesi Canan Kaftancıoğlu, Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan, İzmir Milletvekili Murat Bakan, Çorum Milletvekili Tufan Köse, Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan, Merkez İlçe Başkanı Alaaddin Duran ve partililer yer aldı.

Düzce’de son seçimlerde bir milletvekili çıkartmak üzere olduklarını söyleyerek sözlerine başlayan Koç, Düzce’de iktidarın yönlendirmesine rağmen ciddi bir demokrat zemin olduğunu belirtti.

Türkiye iç ve dış felaketlerle bunalmış bir dönemden geçiyor
Partilerinin şuanda milletvekili bulunmayan illere yönelik bir çalışma düzenlediğini kaydeden Koç, düşünce farkı gözetmeksizin Düzce’de çalışmalar yapacaklarını ifade ederek Türkiye gündemi hakkında şunları söyledi: “Türkiye sıkıştı. İç ve dış felaketlerle bunalmış bir dönemden geçiyoruz. Türkiye’de nefes alma güçlüğü çekiyoruz. Ekonomideki daralmanın sokağa esnafa ve vatandaşa yansımasıyla beraber ve bir de insanların korktuğu bir Türkiye var. Baskı döneminden geçiyoruz. Ağzını açtığınız zaman siz şucusunuz, bucusunuz bir hiçbir şeyci değiliz. Biz yurttaşların yanındayız.”

‘Şu kadar dolar bozdur tıraş edeyim’  bunlarla ekonomi düzelmez
Türkiye’nin durumunu farklı alanlar üzerinden değerlendirerek açıklamalarına devam eden Koç,“Eğitimde sınıfta kalmış durumdayız. Ülke ekonomide üretemez duruma düştü. ‘Şu kadar dolar bozdur tıraş edeyim’ bunlarla ekonomi düzelmez. Hukuk devletinin rafa kaldırıldığı uygulamalara tanık oluyoruz. Hukuk ve anaysa ayaklar altındadır. ‘Ben ne dersem o olacak’ düşüncesi var.” dedi.

Siyasetin görevinin yaratılan hukuksuz durumları hukuk sınırlarına çekmek olduğunu dile getiren Koç, her özel hukuk isteyene bir hukuk devletinde hukuk yapılamayacağını vurguladı.Akılları fikirleri haysiyet suikastlığı yapmakta
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eleştirerek açıklamalarına devam eden Koç ‘Bu millet sana her şeyi verdi’ diyerek sert sözler sarf etti. “14 yıldır bu ülkeyi yönetiyorsun. Çağırıyorsun insanları karşına, ‘İşsizlik çok arttı’ ben mi yönettim bu ülkeyi 14 yıldır? Ekonomideki yangını ben mi çıkarttım? Ben mi Türkiye’yi sınırlarımızın dışındaki belalara bulaştırdım?Ben mi oturdum terör örgütü liderinin başıyla İmralı’da? CHP şöyle CHP böyle, CHP kadar taş düşsün başınıza. Bir kirli havuz medyası oluşturuldu. Aklı fikri haysiyet suikastlığı yapmaktadır.”

Bu işin sorumluları nerede?

Fetullahçı Terör Örgütü’ne ilişkin yürütülen soruşturmalara değinen Koç, “CHP FETÖ’cü. Sorguladığınız zaman çıt yok. Düzce’deki berber FETÖ’cü, köydeki okuldaki öğretmen FETÖ’cü, Kaynaşlı’daki polis FETÖ’cü, bu işin patronu nerede? Organize olup devleti yıkmak suçtur. Bu işin sorumluları nerede? Sen ne uğraşıyorsun Kaynaşlı’daki polisle Düzce’nin içindeki öğretmenle, sen bu işin başındaki beyni bulsana. Beyin sana çok yakın galiba. Senin içinde mi beyin? Onun için mi korkuyorsun? Hesabını vereceksin kaçış yok. Senin bu darbeden haberin var mıydı?”diye konuştu.

Basın toplantısının ardından heyet partililerle görüşmelerde bulundu.
 

Yorumlar (22)
Can . D 5 yıl önce
DÜZCELI HALKIMIZ CHP YE OY VERMEZ NEDENMI GÜZELIM ÜLKEMIZI YURT DISINA SIKAYET EDEN PARTIDEN NE BEKLERSINIZ GEZIDE YAKIP YIKANLARIN ANLINDAN ÖPEN CHP BASKANI KILICDAR OGLU DEYILMIYDI HE VE ADANADA CHP HDP FETÖ EL ELE MITIK DÜZENLEDI BUNE HE REZILLIK BIDE BUNUN ARKASINDAYMISLAR ÜLKEMIZ ICIN CALISMAYAN CHP DEN BISE BEKLEMEYIN VE ALDANMAYIN KANMAYIN GÖZÜNÜZÜ ACIN FINDIKMIS BU PARTI HERSEYI SU ISTIMAL EDER
troollll 5 yıl önce
ancak chp zihniyeti bunu yapar. biz vatandaşız arkadaşım. bu halk %51 oy vermiş bilmem farkındamısınız ak parti büyük bir fark atmış artı halkın çoğu ak parti demiş. halkdan birileri yazıyor buraya kulak verin kulakkkk. sizde chp olarak halkla olun. CHp nin H ye layık olun proje geliştirin. Ülke ve Halk adına yeni atılımlar yapın. her konuşmanızın içinde ak parti olmasın halkın çıkarları olsun.olurmu akparti şunu yaptı yanlış yaptı akparti şunu dedi yanlış dedi. eee chp sen halk için ne yaptın. Atatürkümüzü bize karşı kullanmayın o bizimde atamız size ait yada bir partiye ait asla değildir. kalkıp Atamı kullanıp siyaset hiç yapmayın.
Trol 5 yıl önce
Yorumlara bakınca maaşlı AKTROLLERİN iş başında olduğunu görüyoruz.
Yorumm 5 yıl önce
Sayın koç vatandaş CHP yi biliyor zorlama gerek yok duzce de siz anca 30 sene sonra vekil cikarirsiniz soğukta fazla durmayın hemen ankaraya gidin boş işler ile ugrasmayin
HARBİ DÜZCELİ 5 yıl önce
BU ÜLKEDE İYİ OLAN HERŞEYE KARŞI ÇIKAN SADECE MUHALEFETTEN DÜŞMEMEK İÇİN ÇALIŞAN BİR CHP.ÜLKE MESELESİNDE HÜKÜMETİN YANINDA VE ARKASINDA OLMADI SENARYO DEDİ VE SON NOKTAYI KOYDU VATAN İÇİN CANIMI VERİRİM AMA CHP YE OY VERMEM RAHMETLİ TÜRKEŞE SORMUŞLAR MÇP Yİ NİYE KURDUN DİYE ATATÜRKÜN CHP Sİ BİTTİĞİ İÇİN DEMİŞ YANİ ESKİ CHP YOK ARKADAŞLAR
Duzceli 5 yıl önce
Her şeye muhalefetsiniz be yeter bu milletin sizden cektiği
adamın teki 5 yıl önce
Öğretmenin, polisin ne suçu varmış. nsm efendinin deyimiyle siz hiç akletmez misiniz, koskoca profosör, koskoca general niye bir öğretmenden emir alıyor? Amirini değil de abisini dinliyor? Yazık hem de çok yazık. Yakında darbe başarılı olmalıydı da dersiniz açıktan. Zavallılar...
akpli 5 yıl önce
Doğru evine git ankaraya size duzcedenn bise cikmaz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın