banner614

ESKİ RAKİPLER KARŞI KARŞIYA!

banner619

Meclis toplantısının hafta sonu yapılması İl Genel Meclisi’nde gerginliğe yol açtı. Meclis başkanlığı için rakip olan AK Partili Dursun Çakır ve Cahit Aydın karşı karşıya geldi.

Siyaset 01.07.2016, 12:15 01.07.2016, 19:26
2004
ESKİ RAKİPLER KARŞI KARŞIYA!
banner785

 Nisan ayında yapılan İl Genel Meclisi Başkanlık Seçiminde rakip olarak ismi ön plana çıkan Ak Partili Cahit Aydın ve Dursun Çakır arasında temmuz ayı toplantısında anlaşmazlık çıktı.

Temmuz ayı ilk bileşimini bugün yapan Düzce İl Genel Meclisi’nde 14 gündem maddesi görüşüldü. Toplantının son gündem maddesi olan ‘bir sonraki bileşimin günü ve saatinin tespiti’ hakkındaki gündem maddesine AK Parti Grup Başkanı Cahit Aydın itiraz etti. Meclis Başkanı Dursun Çakır, bazı kararların bayram sonrasına bırakılmadan alınması gerektiğini toplantının bu yüzden hafta sonu yapılacağını söyledi.  Aydın, Çakır’ın açıklamasına karşın meclis üyelerinin hafta sonu toplantı yapmak istemediğini savundu. Kısa süreli gerginliğin ardından Çakır,  Aydın ve birkaç meclis üyesinin itirazına karşın meclis toplantısının 2 Temmuz Cumartesi günü yapılmasına karar verdi.

Haber;S.KAŞKIR

Yorumlar (0)
13°
kapalı