banner851

banner614

FAHRİ ÇAKIR SAHAYA İNDİ…

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ile bugün Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’e yaptıkları ziyareti Öncü Haber’e değerlendirdi. Keskin, Başkan Şahin’in AK Parti’ye geçmesi yönünde bir talebin gelmesi durumunda, konuyu partinin kurullarınca değerlendireceklerini açıkladı.

banner619
Siyaset 07.06.2021, 18:21 08.06.2021, 11:16
2285
FAHRİ ÇAKIR SAHAYA İNDİ…

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ile birlikte bugün Kaynaşlı ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlk olarak esnaflar ile bir araya gelen Keskin ve Çakır, ardından, sosyal medya üzerinden A Milli Kadın Voleybol Takımı ile ilgili yaptığı paylaşım nedeniyle MHP’den ihraç edilen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’i makamında ziyaret ettiler.

“Kaynaşlı’daki çalışmaları masaya yatırdık…”

Daha önce AK Parti’den teklif aldığı yönünde açıklayan Şahin’e yaptıkları ziyaret ile ilgili Öncü Haber Merkezine açıklamalarda bulunan Keskin, “Kaynaşlı ilçesinde devam eden ve hayata geçirilen projeleri ve yatırımları masaya yatırdık. Kaynaşlı halkımızın, sorunları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Biliyorsunuz, Kaynaşlı insanına en iyi hizmetleri götürmek iktidar partisi olarak bizim görevimiz” dedi.

“Biz AK Parti’nin Düzce’de ilk kurucularıyız…”

Başkan Şahin’in ilçeye düzenledikleri ziyaret sırasında kendilerini çok iyi ağırladığını kaydeden Keskin, “Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bizi çok iyi ağırladı. Zaten Birol Şahin İlk kurucu Kaynaşlı ilçe başkanımız, Fahri Çakır vekilimiz AK Parti’nin ilk kurucu İl Başkanı, ben de ilk kurucu üyelerinden birisiyim. Yani bu anlamda aramızda çok iyi bir dostluk var Birol Başkanla” şeklinde konuştu.

“Birol Şahin partimize geçmek isterse, bu talebi değerlendirilir”

Öncü Haber muhabirinin, Birol Şahin’in daha önce AK Parti’den teklif aldığı açıklamasını hatırlatması üzerine Keskin, “Bizim böyle bir talebimiz olmadı Birol Başkana, kendisinin de bize böyle bir talebi olmadı. Biliyorsunuz, biz Cumhur İttifakı ile birlikte hareket ediyoruz. Birol Başkan burada seçimlere, Cumhur İttifakının diğer ortağı MHP ile seçimlere girmişti. Bizim kendisine o dönemde kendisine böyle bir teklifte bulunmamız doğru olmazdı. Ama Birol Şahin şu anda bağımsız bir Belediye Başkanı, bu yüzden kendisinin partimize geçme gibi bir talebi olursa, bu konu partimizin genel kurulları tarafından değerlendirilir. Kendisini çok başarılı bir Belediye Başkanı olarak görüyorum. Çünkü sürekli halkın içinde, çalışmaların başında, Kaynaşlı için gece – gündüz çalışıyor” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (14)
Dipsizgöl'lü 4 ay önce
Gece gündüz çalışmalar nedense köyleri hiç etkilemiyor. hoş Kaynaşlı'da da bir yenilik yok..
azö 4 ay önce
tüm yobazları bir araya toplayın başarılı çalışma
,,,, 4 ay önce
kÖRLER SAĞIRLAR..HEPİNİZ GİDECEKSİNİZ.
mustafa kurt 4 ay önce
Sakın başkan kendi celal kasapoğlu gibi kullandırma,SİYASİ GELECEĞİNİZ İYİ GİDİYOR.Siz akıllı siyasetçisiniz değerlendirmeyi ona göre yapın derim
Ersin 4 ay önce
KESİN KİM !
vatandaş 4 ay önce
Vaktinde niçin ayrıldınız şimdi birleşme cabaları niye Anlatında milletde anlasın.
Hasan Hüseyin Kaya 4 ay önce
Birol başkan bağımsız girse kazanır neyin kavgasını yaşıyoruz anlamak yetmez yaşamak lazım
Tatar Ramazan 4 ay önce
Birol Şahin kendisini bitirmeye gidiyor...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın