banner851

banner614

FATİH MERCAN GÜVEN TAZELEDİ

banner619

MHP Gümüşova İlçe Kongresi bugün Gümüşova Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen kongrede Fatih Mercan, yeniden Gümüşova İlçe Başkanı seçildi.

banner846
Siyaset 29.08.2020, 16:56
1136
FATİH MERCAN GÜVEN TAZELEDİ
banner844

Gümüşova Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen kongreye, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, İl Başkanı İlhami Caboğlu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP’li Belediye Başkanları, İlçe Başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Koronavirüs Salgını nedeniyle yoğun önlemlerin alındığı kongrede, davetliler ateşleri ölçülerek salona alınırken, oturma alanları ise sosyal mesafe kuralına göre ayarlandı.

Divan Başkanlığını Ümit Yılmaz’ın, Divan Katipliğini ise Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan ile MHP İGM Üyesi Murat Çağlar’ın yaptığı ve tek liste ile gidilen kongrede MHP İlçe Delegelerinin oyları ile Fatih Mercan yeniden İlçe Başkanı seçildi.

Kongrede bir konuşma yapan MHP Milletvekili Ümit Yılmaz, “İstiklal birlik, istikbal için dirlik diyerek Gümüşova İlçe Kongremizi gerçekleştiriyoruz” dedi.

Haber: Savaş Arı 

Yorumlar (2)
Cengiz 12 ay önce
Tebrikler hayırlı olsun
Yorumcu 12 ay önce
Mhp diye bir oarti kaldimi.Akp ye entegre oldular onlar Her yankisa destek olacaksin ulkenin madenlerinin yabancilar tarafindan uagmalanmasina evet doyeceksin sonra ülkücü partiyiz diyeceksiniz koniksiniz