banner614

GENÇLER GÖREVLERİ PAYLAŞTI

banner619

Düzce CHP Gençlik Kolları üyeleri başkan Emrah İlhan önderliğinde toplandı.

banner846
Siyaset 22.09.2015, 17:53
1425
GENÇLER GÖREVLERİ PAYLAŞTI
banner844
Bir hafta boyunca her gün toplanan CHP ailesi toplantılarına bu akşam gençlerle devam etti. 1 Kasım seçimleri için ortak bir platform oluşturmak için bir araya gelen gençler, görev dağılımlarını yaptı, CHP Genel Merkezden gelecek bildiri ve kampanyalar doğrultusunda tek bir ağızdan yola çıkma kararını aldı.
Sosyal medyayı aktif ve görsel bakımdan en iyi şekilde kullanmak gerektiğini belirten başkan İlhan, web tasarım sayfası hazırlanıp gençlik adına aktarılacak sloganları belirlemek için üyelerden fikir aldı.
Gönüllülük esasına dayanan bu görevde biz varız diyen gençler, Cumhuriyetin ve adaletin gelecekteki temsilcileri olacaklarına üstüne basarak vurgu yaptılar.
Başkan Emrah İlhan strateji üretimi konusunda tüm gençlerden önerilerini yazıp kendisine teslim edilmesini istedi ve ‘’Yerel gençlik olarak Düzce’nin ilerideki yöneticileri bizleriz. Yeni neslin önünü biz Cumhuriyet gençleri açacağız bunu hiç kimse unutmasın. Önce Düzce önce gençler ‘’sözleri ile toplantısına devam etti.
Yorumlar (3)
Duzceseksenbir 6 yıl önce
Kac gündür Duzce sokaklarını insanlara zehir eden,saygısız,eğitimsiz, gruplar halinde spor sokak -avm turu atan,veyahut malum beyaz arabalarından dışarı sarkik,gürültü ve görüntü kirliliği yapan gençler varken size ne gerek var
CCC YE CEVAP 6 yıl önce
Senin kafan basmak bu işlere sen git kumdan oyna olurmu
ccc 6 yıl önce
İlk defa toplantı yaptıklarından, haberlere konu olmuşlar :)
16°
parçalı bulutlu