banner851

banner955

“GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ”

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin Parti binasında gençlerle bir araya geldi. Keskin, gençleri büyük ve güçlü Türkiye davasına sahip çıkmaya davet etti.

Siyaset 07.01.2022, 11:06
1770
“GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ”

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti İl binasında gençlerle bir araya geldi. Kendisini ziyarete gelen gençlerle eğlenceli oyunlar oynayan Başkan Keskin, 2023 ve 2024 hedeflerini gençler sayesinde yakalayacaklarını belirtti.

Keskin,  “Ak gençliğimiz partimiz kurulduğu günden bu güne iktidarımızın ve yaptıklarımızın sürükleyici gücü oldu. 2022 yılında saha çalışmalarımızı daha da hızlandırıyoruz. 2023 ve 2024 hedeflerimizi de gençlerimizle birlikte yakalayacağız. Hep birlikte, kapı kapı gezerek dokunduğumuz insan sayısını iki katına çıkartacağız. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerimizi anlatacağız. Gençlerimizin olduğu her yerde asla umut bitmez, üretim bitmez. Biz AK Parti olarak gençlerimize güveniyoruz. AK kadroların 19 yıllık başarısının bir sırrı da budur” dedi.

Gençlerle oyun oynayan Başkan Keskin, gençleri siyaset yapmaya, araştırmaya ve büyük ve güçlü Türkiye davasına sahip çıkmaya davet etti.

banner844
Yorumlar (5)
engin düzceli 12 ay önce
2023 de bu halk sandıkta size gereken cevabı verecek, şimdi ağada sizsiniz paşada...
Cash81 12 ay önce
İki zar atsaydınız
Vatandaş 12 ay önce
Gençlerle mi buluştunuz, AKP'li gençlerle mi buluştunuz?
Şampiyon 12 ay önce
İçiniz rahat olsun ….. Bu çok güvendiğiniz gençlik hakettiğiniz size sandıkta verecektir
Resul İnan 12 ay önce
fotoğraf tam bir AKP özeti olmuş, gerçeklerden kopmuş masa başı hayali kutu oyunu ile keyif sürüyorlar.
Yeni Sayımız