banner851

banner955

GENEL MERKEZ KARARINI VERDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Mustafa Keskin’i AK Parti İl Başkanı olarak görevlendirmesinin ardından, ilçelerde de adayların isimleriyle ilgili ipuçları ortaya çıkmaya başladı.

Siyaset 18.01.2019, 21:27 19.01.2019, 18:17
2585

Çiçeği burnunda başkan Mustafa Keskin’in bugünkü devir teslim törenine katılan ilçe teşkilat başkanları ile belediye başkanları, tören sonrasında Keskin’le özel toplantı yaptılar.
 
Düzce’nin en önemli ilçesi konumunda olan Akçakoca’nın Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ile Mustafa Keskin de bu kapsamda uzun bir görüşme gerçekleştirdiler.
 
Görüşmede Keskin, Pazar günü yapılacak olan aday tanıtım toplantısı için Başkan Yemenici’ye aday olduğunu söyledikten sonra, toplantı için programa katkı vermesini istedi.

Haber: S.ŞEN/Akçakoca

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (9)
Betona devammı? 4 yıl önce
Merkez caminin etrafında 7 milyona yapılan beton düzenlemesi gibi betona devam, sahil yolunda pis kulubelere devam...Kısaca yeşili bozmaya, turizmi yok etmeye devammı diyorsunuz?
Tepekoylu 4 yıl önce
InsAllah alamaz
Geçmiş olsun 4 yıl önce
Otogarı hastaneye çevirmeye çalışan bir vizyonu destekleyen genel merkez hem kendisini hem de bu Arkadaşı bitirmiştir.Akçakoca 5 yıl daha geri gidecek saygılarımla...
Kemal_kilicdaroglu 4 yıl önce
Recebi devirecegim .sozum soz.kemal sozu.ben recebi devirip turkiyede ne kadar ermeni varsa onlari basa getirecegim.size kemal sozu veriyorum.
alay edip kafa karışrmayı 4 yıl önce
Gazetenin birinde, yığılca eski başkanla devam, gölyaka yakup demircan diyor, sizde yemenici diyorsunuz, vatandaşla alay edip kafa karışrmayın
Benceye cevaben 4 yıl önce
Yok kardeş akp Akçakoca yı ister her parti ister yığılca desen belki haklılık payı olabilir ama bi Akçakoca yı bırakmaz
Can 4 yıl önce
Bu nasıl bir haberdir ya! Kişiye özel haber yakışıyor mu size?diğer başkanlar aday değil mi yani.mustafa keskin eğer böyle birşey demişse ona da yazıklar olsun
Genel 4 yıl önce
Genel Merkez alacak boyunun ölçüsünü 31 inde.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık