banner851

banner955

GÖLYAKA BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİLER

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar ve beraberindeki heyet Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ile Gölyaka Belediyesi Kültür Park Sosyal Tesisi’nde bir araya geldi.

Siyaset 09.11.2022, 11:30
276
GÖLYAKA BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİLER

Ziyarete; Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Ali Gelinoğlu, Rıza Yıldız, Ercan Coşkun, Düzce TSO Meclis Başkan Yardımcısı Metin Topal, Meclis Katip Üye Murat Sert, Meclis Üyeleri Rasim Mercan, Görkem Özdemir, Metin Şişman, Cengizhan Veziroğlu, Ümit Çengel, Yunus Emre Gülay katılım sağladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar’ı ve beraberindeki heyeti ile Gölyaka Belediyesi Kültür Park Sosyal Tesisi’nde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Düzce TSO Heyeti Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’a yeni dönemde yapacakları çalışmalara ilişkin bilgilendirmede bulundu. Ziyarette kurumlar arası işbirliği konuları da ele alındı.

Projeler hakkında bilgi verdiler

Öte yandan TOBB Düzce KGK Başkanı Serap Küçük ve TOBB GGK Başkanı Ahmet Serdar Erdem geçmiş dönemde yapılan faaliyetler ve projeler hakkında bilgiler verdiler. Yapılan toplantıda önümüzdeki dönem Kadın ve Genç girişimcilerin önlerini açacak, fayda sağlayacak yeni projeler ve izlenecek yol haritası belirlendi.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, " Türkiye'nin Dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olabilmesi için girişimcilik büyük önem arz ediyor. Başta Yönetim Kurulu Başkanımız Erdoğan Bıyık ve Yönetim Kurulumuz olmak üzere tüm Meclis Üyelerimizle ile birlikte, Kadın ve Genç girişimcilere büyük önem veriyoruz. Düzce İlinde girişimciliğin daha üst noktalara taşınması için elimizden gelen her türlü desteği vermeye gayret ediyoruz. Bu noktada Odamıza bağlı Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarının yapmış oldukları çalışmalar çok önem arz ediyor. Önümüzdeki süreçte de girişimciliğin gelişmesi adına daha fazla ne yaparız çabası ile bugün Başkanlarımız ile bir araya geldik. Kendilerini bugüne kadar yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı kutluyor ve bundan sonrasında daha da başarılı işlere imza atmaları için Düzce TSO olarak elimizdeki tüm imkanları seferber edeceğimizi bilmelerini istiyorum” dedi.

banner844
Yorumlar (1)
SALİM 4 hafta önce
başka ülkeler için çok sıradan olan bu tür seçimler nedense bizim ülkede memleket meselesi haline geliyor..nasıl bir hizmet aşkıysa bu??