banner851

banner955

"GÖNÜLLERE GİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin Boğaziçi beldesini ziyaret ederek teşkilat ve belde halkı ile bir araya geldi. Keskin ziyareti sırasında sömestr tatilinde, Kur'an Kursu'nu birincilik ile bitiren Samet Arda Ercan’a bisiklet hediye etti.

Siyaset 10.02.2019, 09:58 11.02.2019, 11:54
1497
banner1032

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ilçe ziyaretlerinin ardından rotasını beldelere çevirdi. Keskin, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Boğaziçi beldesini ziyaret etti.


 
AK Parti Boğaziçi Belde Başkanı Korhan Kara, Boğaziçi Belde Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Boğaziçi Belde Kadın Kolları Belde Başkanı Havva Başıhoş Deniz, Boğaziçi Belde Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Sönmez ziyaretler sırasında İl Başkanı Mustafa Keskin’e eşlik etti.
 


Boğaziçi Yazlık Mahallesi, Şekerpınar Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi ve Ballar Mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinleri ile bir araya geldi.Mahalle mahalle gezerek vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Keskin, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi için destek istedi. Burada konuşan İl Başkanı Mustafa Keskin “Vatandaşlarımızın bu ilgisini boşa çıkarmayacağız gönüllere girmeye devam edeceğiz.’’ diyerek halkın yoğun ilgisinden dolayı memnuniyetini ifade etti.
 


Öte yandan Yazlık Mahalle ziyareti sırasında sömestr tatilinde, Kur'an Kursu'na giderek Kursu birincilik ile bitiren Samet Arda Ercan’a bisiklet hediye etti.

Haber: C.ÜSTÜNER
Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (9)
adam 4 yıl önce
sayın başkan şu sağlığa el at.malum sendikadan kurtar.adam gibi adamları getir 3 ayda tavan yapmazsan namertim...
çakma adam 4 yıl önce
Çakma adam hani sen söz vermiştin ağalarına ,benim işimi halledin ben gerçek sendikacıları burada bitireceğim diye,tanrılarınmı değişti!!!
Düzceli 4 yıl önce
Özlediğimiz il başkanı
nsm 4 yıl önce
bence gönüllere degil, dini kullanarak beyinlere girip oy devsiriyorsunuz. hepsi o kadar.
vatandaş 4 yıl önce
Senin mantığınla Chplilerin çoğu da Kemalizm dinine inanıyor. Haksız mıyım? Merak ettim, sen de seçim geceleri Fatih Portakal gibi morarıyor musun?
Vatandaş 4 yıl önce
Çen büyüyünce badem gillerdenmi olucan çen imammı olucan
sıkıntılı vatandaş 4 yıl önce
Bir daha ki seçime kadar oraların önünden geçmezler bıraksınlar bu işleriiiii.
Öncü takipçisi 4 yıl önce
Sayın başkanım Boğaziçi nin gülü Arif le sohbet etmen çok güzel
kem küm 4 yıl önce
Ne gül ama gül gül karnın ağrır. Bu arada bisikleti sanki geçenlerde İbrahim aynı çocuğa vermişti oğluna ya da yeğenine bir bisiklet çok değil ki asıl mesele Kur'an kursunu bitiren herkese hediye verilmesi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
parçalı az bulutlu