banner851

banner614

GÖZLER KESKİN'DE

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı için gözler AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin'de... Odaya seçilen meclis üyelerinin yarısından fazlasını AK Partili isimlerin oluşturması "AK Parti'nin adayı koltuğa oturacak" görüşünü ortaya çıkardı. "Partimin istediği isme oy veririm" diyen üyeler şimdi Keskin'in ağzından dökülecek isme odaklandı. Bugün bir basın toplantısı düzenleyen İl Başkanı Keskin ise bir kez daha seçimlere müdahale etmediklerinin altını çizerken, 7 Nisan'da belli olacak yönetim kuruluna yönelik önemli ipuçları verdi. AK Parti'nin adayının Ahmet Dertli olduğu konuşuluyor.

banner619
Siyaset 02.04.2018, 15:09 03.04.2018, 15:20
2004

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası meslek komitesi ve meclis üyeleri seçimleri geride kalırken, şimdi odanın başına kimlerin geçeceği merakla bekleniyor. 

AK Partili isimler çoğunlukta
Dün yapılan seçimler sonucunda yeni dönemde görev yapacak 31 meclis üyesi belirlendi. Bu üyeler arasında AK Partili isimlerin çoğunlukta olması ise partinin işaret edeceği adayın başkanlık koltuğuna oturacağını gösterdi. Meclisteki isimlerin neredeyse yarısından fazlasının AK Partili kişilerden oluşması, 'AK Parti'nin dediği olacak" görüşünü doğrularken, şimdi gözler İl Başkanı Keskin'e çevrildi.

Kuvvetli ihtimal: AK Parti'nin adayı 'Dertli'
"Partim kimi derse oyu ona veririm." düşüncesinde olan AK Partili meclis üyelerinin tereddüt etmeden İl Başkanı Keskin'in söyleyeceği kişiye oy vereceği konuşulurken, kulislerde dillendirilen isim ise başkanlığı çok istediği bilinen Ahmet Dertli... Keskin'in Düzce TSO başkanlığı için Dertli'yi işaret edeceği ve çoğunluk oylarla koltuğun sahibinin Dertli olacağı kuvvetli ihtimal olarak görülürken, gözler son sözü söyleyecek Keskin'e çevrilmiş durumda...

Konu yönetim olunca 'Karışmayacağız!' demedi
TSO üyeleri sandık başına gitmeden önce sık sık basın toplantıları düzenleyerek seçimlere müdahil olmadıklarını dile getiren AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, konu yönetim kurulu başkanlığı olunca 'Karışmayacağız!' demekten kaçındı.

"Bizimle uyumlu çalışacak bir kadro gelecek"
Bugün parti il binasında bir basın toplantısı düzenleyen Keskin, "Bizimle uyumlu çalışacak bir kadro gelecek" mesajını açıkça verdi.

TSO seçimlerinde birinci aşamanın komite üyelerinin belli olması ile atlandığını belirterek, sıranın meclis ve yönetime geldiğini hatırlattı. TSO'nun yeni yönetiminin AK Parti İl Teşkilatı ile uyumlu bir çalışma yürütecek bir kadro olacağından şüphe duymadığını vurgulayan Keskin, "İnşallah bu şekillenme de başta Sayın Bakanımız Faruk Özlü, milletvekillerimiz ve bizimle uyumlu bir kadro olacağından biz şüphe etmiyoruz. İnşallah güzel bir kadro ile Düzce’nin yarınlarının daha güzel olması adına biz TSO ile uyumlu bir çalışma dönemi geçireceğimizi düşünüyoruz." dedi.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (23)
Unutmadik 3 yıl önce
kelesin yediklerini kusturcak bu millet size yeni yiyici kadro kursan nolcak
duzceli 3 yıl önce
akpartilileri gorduk yonetim degişmezse duzce dortyildaha rantçilarin elinde kaldi demektir soyduklari yetmemiş dortyildaha soyguna devam tum odalari denetliyen bi birim olmadikça soyguna devam Allah yedırmesin bogazinizda durumlensin inşAllah tek isim var oda erdogan bıyık gerisi ayni tas ayni hamam
Murat 3 yıl önce
Ahmet dertli herşeyi aşmıştır. Düzcemize büyük proje ve yatırımlar getirecektir. Destekliyoruz.yolunuz açık olsun.
AZ KALDİ 3 yıl önce
DÜZCEDE TÜM YÖNETİMLER DEYİŞECEK GİBİ ANKARA YAKIN TAKİPTE İKİ AY İÇİNDE NELER OLACAK GÖRELİM
dertli 3 yıl önce
fetö niye kaybetti biliyormusunuz.herşey benim olsun dediği için.
24 3 yıl önce
Sizin bu beyanatlarınızı yukarısı iyi görüyor merak etmeyin. Millet bunun hesabını soracak siZden
reisin arkadaşı 3 yıl önce
dürtlü ismi partinin iş dünyasına ikinci bir hatası olur, olumsuzluklar 2019 seçimlerine sıçrar.
Vatandaş 3 yıl önce
Ben keskini sevmem ama adam reisten yetkiyi aldı kendisini düzcenin recep tayyip erdoğan,ı zannetiyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın