banner851

banner614

'HALK MEMNUN' TEPKİSİ

12. kuruluş yıldönümünde "Halk bizden memnun" mesajı veren AK Parti'ye halktan büyük tepki! Hala hayata geçmeyi bekleyen projeler üzerinden Düzce'deki siyasileri eleştiren vatandaşlar, "Memnun olacağımız ne yaptınız?" diye sordu.

banner619
Siyaset 15.08.2013, 13:28
309
'HALK MEMNUN' TEPKİSİ

YAPILAMAYANLAR ÜZERİNDEN ELEŞTİRDİLER

AK Parti'nin 12. kuruluş yıldönümü kutlamasında verilen "Halk bizden memnun" mesajı eleştiri konusu oldu. Yorum patlaması yaşanan haberle ilgili olarak vatandaşların çoğunluğu halkın teşkilattan değil, Genel Başkanları Recep Tayyip Erdoğan'dan memnun olduğunu bildirdi. Düzce'de uzun süredir tamamlanamayan yatırımlara ve hayata geçemeyen projelere işaret eden Düzceliler, "Oturmuyoruz, çalışıyoruz, karşılığını da seçimlerde alıyoruz" söylemlerini tepki ile karşıladı. Düzce'deki siyasetçiler "Övünecek ne yaptınız?" denilerek eleştirilirken saymakla bitmediği vurgulanan sorunlara karşın nasıl bir memnuniyetin söz konusu olduğu sorgulandı.

 

14 AĞUSTOS'TA YAPILAN "12.YIL MESAJI" BAŞLIKLI HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...HÜKÜMETİ BEĞENİYORUZ ANCAK...

Vatandaşlar görüşlerini, "Düzce'nin hangi olumlu istatistikleri veya hangi yatırımları için sizi beğenelim. Hastane, terminal, otoban bağlantısı, üniversite yolu, prefabrikten kurtarılan modern okullar için mi veya her gün kazalara sebebiyet veren yanlış kavşaklar için mi, yoksa kaza ve pahalılık rekortmenliği, sınav sonunculukları ve yaşanılabilir kentler listesindeki sıralamamız mı? Evet hükümeti beğeniyoruz. Zaten size de sayın başbakanın ve sayın cumhurbaşkanının yüzü suyu hürmetine oy veriyoruz." şeklinde paylaştı.

 

Haber: S. KAŞKIR

Yorumlar (0)