banner851

banner614

HALKTAN İKAZI ALDIK

banner619

Ak Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan ‘MANŞET ÖZEL’ programına konuk oldu. Arslan, yenilenecek seçimler hakkında görüşlerini ‘Ben Fevai Arslan olarak seçimlere bağımsız aday olarak girsem kazanamam. Oy liderlere veriliyor.” sözleriyle ifade ederken; Ak Parti’nin Düzce aday listesi için ise ‘Dere geçilirken at değiştirilmez’ diyerek seçime aynı adaylarla gidileceğinin sinyalini verdi.

banner846
Siyaset 23.08.2015, 12:35
2745
HALKTAN İKAZI ALDIK
banner844
Ak Parti Milletvekili Fevai Arslan MANŞET ÖZEL’de gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Erken seçim kararını değerlendiren Arslan, ‘Sırtımızın teri kurumada sath mailine girdik. Seçim kararı performansımızı etkilemedi aksine bizi kamçıladı.’ dedi.

DAVA ASKERİYİM
Arslan, aday gösterilmesinin altında yatan gerekçeyi dava askeri olduğunu vurgulayarak ifade etti.

DERE GEÇİLİRKEN AT DEĞİŞTİRİLMEZ
Arslan, yeniden aday gösterilip gösterilmemesine ilişkin  ‘Oy liderlere veriliyor. Oylar partiye ve lidere göre veriliyor. Bağımsız aday olarak çıksam seçimi kazanamam. Liderimiz çok önemlidir. Dere geçilirken at değiştirilmez. Bir daha aday gösterilmeme korkusu bende olmaz. Biz siyasetin kendi çizgimizde hiç sapmadan yürümeye çalışıyoruz. Bizim öyle bir kaygımız olmaz. ’ yorumunda bulundu.

HALKTAN İKAZI ALDIK
Arslan, 7 Haziran’da Düzce’de yaşanan oy kaybıyla halktan ikazı aldıklarını dile getirirken en büyük gerekçelerin ise emekli maaşları, asgari ücretten alınan vergi ve çözüm sürecinde izledikleri yöntem olduğunu belirtti.

İŞTEN ÇIKARILIR KORKUSUYLA VEREMEDİK
Emeklinin gönlünden geçeni veremediklerini söyleyen Arslan, asgari ücretle çalışanın ücretine işten çıkarılır korkusuyla zam yapamadıklarını aktardı.

ÇÖZÜLMEYEN KAMU YATIRIMI KALMADI
Düzce’de çözülmeyen kamu yatırımı kalmadığını paylaşan Arslan, girilecek olan seçim sürecinde ‘Bitmeyen hastane inşaatını artık konuşmayacağız. Hastane inşaatı yüzde 85 düzeyine geldi. Otogar inşaatı hızla devam ediyor. Otoban bağlantısının ihalesi yapıldı. 500 gün içerisinde teslim edilecek.  Prefabrik okullarımız devam eden çalışmalarla kalmayacak.’ dedi.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (37)
Akçakoca 6 yıl önce
Zaten atlar yüzümden dere geçilemedi. Her konuşmasında seviyesini belli eden şahıs acaba neden seviyeni göremiyorlar çok merak ediyorum. Ya at değişecek ya dere
DÜZCE SANAMI KALDI 6 yıl önce
YAZIKLAR OLSUN EĞER DÜZCE SANA KALDIYSA DOĞANLI AYDINPINAR DERELİ KÖYÜNE GELME İSTEMİYORUZ SENİ YETER YA BIKITTIN İNSANLARI BİRDE UTANMADAN HALKTAN İKAZI ALDIK DİYORSUN VE DÜZCENİN SABRINI ZORLUYORSUN YETER YETER.
kukla 6 yıl önce
senin gibiler laftan ikazdan anlamaz. varsa yoksa iktidar, makam, mevki. kukla vekilsin. yat yat, kalk ,kalk. siyasette kendi iradesini teslim etmiş biri olarak nasıl vekilim diye ortada konuşuyorsun. elbet bu günler geçecek.
düzceli 6 yıl önce
slm siz halkdan ikaz almazsınız ikaz aldığınız yer belli sizler halkı düşünmezsiniz bunu düzcelide bili,yor ama bu dünya size güzel halka değil allah sizi bildiği gibi yapsın maşalar
CUMHURBAŞKANI,NA İTHAFEN 6 yıl önce
Allah,ınız Kitabınız Var İse fevai,yi tekrar vekil görmek istemiyoruz yahu bu adam yüzümüze baka baka sanki düzceli seçmene küfür ediyor yada bize öyle geliyor yahu kardeşim sevmiyoruz bu adamı ötesi yok düzceli seçmeni karşınıza almayın eyy teşkilat
NE KADAR DOĞRU 6 yıl önce
evet çok doğru .dere geçilirken at değiştirilmez.ama altındaki at olursa.meslea midilli eşek cinsi ise altındaki değişitirmek zorunda kalırsın:)
FATİH METEK 6 yıl önce
SAYGI VE SEVGİLERLE TEKRAR ADAY OLAMAMANIZ DİLEĞİYLE
seçmen 6 yıl önce
bu daha başlangıç
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
parçalı bulutlu