banner851

banner955

HASAR GÖREN KÖPRÜYÜ YERİNDE İNCELEDİ

Düzce’de 28 Haziranda meydana gelen sel felaketinin izlerinin silinmesine yönelik çalışmalar, devam ediyor. Kurban Bayramını teşkilatları ile birlikte sahada geçiren AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Kaynaşlı ilçesine bağlı Darıyeri Hasanbey Köyü Dip Mahallesi’nde selden hasar gören köprüde incelemelerde bulundu.

Siyaset 12.07.2022, 15:03
1514
HASAR GÖREN KÖPRÜYÜ YERİNDE İNCELEDİ
banner1032

Düzce’de kuvvetli sağanak yağışla birlikte taşan dereler, geride büyük bir hasa bıraktı. Selde meydana gelen hasarın izlerinin silinmesi için Düzce Valiliği koordinesinde, Düzce Belediyesi, İl Özel İdaresi ve AFAD başta olmak üzere, devletin tüm kurumları, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Kurban Bayramını AK Parti teşkilatları ile birlikte sahada geçiren AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal ile birlikte Kaynaşlı ilçesine bağlı Darıyeri Hasanbey Köyü Dip Mahallesinde sel sularından ağır hasar alan köprüyü inceledi.

İncelemelerinin ardından açıklamalarda bulunan Keskin, sel felaketinin yaralarının sarılması için, devletin tüm kurumları ile birlikte çalışmalara devam ettiklerini söyledi. Sel felaketi nedeniyle ortaya çıkan tahribatın giderilmesi için Ankara’dan da büyük destek gördüklerinin altını çizen Keskin,  “Darıyeri Hasanbey Köyü Dip mahallesi'nde selden hasar gören köprüde incelemelerde bulunduk. Afetin izlerini silmeye, yaraları sarmak için çalışmaya devam ediyoruz” açıklamalarında bulundu.

banner844
Yorumlar (2)
dy 3 ay önce
ovapınar köyü dağdibi köyü arasındaki köprü içinde bekleriz...
Gezmekle yıkılan kar geri 3 ay önce
Gölyakada da bir köyümüzün köprüleri yıkıldı, ana köprüyü biran önce yapında millet bozuk orman yollarını kullanmaktan kurtulsun. Bakalım kaç ay da demiyorum, kaç yılda yapacaksınız bu köprüyü.
23
açık