banner851

banner614

HEDEFİNDE CHP VE HDP VARDI

banner619

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, Düzce’ye gelerek AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından açılan stant ve seçim ofislerini ziyaret etti. Evet Platformu önünde basın açıklaması yapan Ecertaş, AK Parti olarak anayasa değişikliğinin arkasında olduklarını belirterek, referandum kampanlarında parti ibaresi kullanmadıklarını iddia ettiği CHP ve HDP’ye yüklendi.

banner846
Siyaset 11.04.2017, 16:44
2105
HEDEFİNDE CHP VE HDP VARDI
banner844

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, Düzce’ye geldi. AK Parti Düzce İl Başkanlığında Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç, Kurucu Gençlik Kolları Başkanı Yavuz Güney ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Ecertaş, gençlerle toplantı yaptıktan sonra Bolu ve İstanbul Caddesi üzerindeki seçim bürolarını ve stantları gezdi.

“Hayırcıların argümanlarında hiçbir CHP veya HDP ibaresi yazmaz”
Gençlik Kolları üyeleriyle birlikte Düzce sokaklarında gezen Ecertaş, ardından Evet Platformu önünde basın açıklaması yaptı. AK Parti Düzce Gençlik Kollarının tüm teşkilatlarıyla, belediyeleriyle uyum içinde çalıştıklarını ve bunu takdirle karşıladıklarını kaydeden AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, “Düzce’deki çalışmaları yerinde görmek, arkadaşlarımıza destek olmak ve havayı koklamak istedik. Gençlik Kollarımız genç seçmenlere Başbakanımız Binali Yıldırım’ın mektubunu bizzat kendileri ulaştırdılar. Öte yandan stantlarımızı gezdik. Düzce halkının da dikkatini çekmiştir. Evet gazetelerimizde ülkemizin eski hali, yeni hali, anayasa değişikliği ile kazanımların neler olduğunu gösteriyoruz. Ancak hayırcıların argümanlarında hiçbir CHP veya HDP ibaresi yazmaz. Çünkü yazdıklarından sorumludurlar.” dedi.

“Tüm gençlerimizi oy kullanmaya davet ediyoruz”
16 Nisan Pazar gününün ülke açısından çok önemli olduğuna dikkat çeken Ecertaş, “16 Nisan akşamı çok daha güçlü bir evet çıkacaktır. Bundan sonra sandıklarımıza odaklanacağız. Tüm gençlerimizi oy kullanmaya davet ediyoruz. Demokrasinin gereği oy kullanmaktır. Evet de Hayır da atacaksa her gencimizin oy kullanmasını istiyoruz. Demokrasinin beşiği denilen Avrupa ülkeleri de demokrasinin ne olduğunu görsünler. Çünkü kendi ülkelerinde yüzde 30 katılım olurken bizim ülkemizde katılım yüzde 80’leri 90’ları bulsun.” ifadelerinde bulundu.
 

Yorumlar (33)
Yorumcu 4 yıl önce
Bazı yorumlara katılmamak elde değil. Devletin avantasından yararlananlar evetçi yararlanmayanlar hayırcı.
Gerçekten devletini ve milletini düşünen kimse yok!
Aykut 4 yıl önce
Çünkü bu referandum parti seçimi,parti tercihi değil anayasa oylamasıdır.Bunu bile çarpıtmak için uğraşıyorsunuz.2010 referandumunda MHP BDP (HDP) VE AKP evet derken nasıl aynı saftaydı onuda anlatın..
YasinK 4 yıl önce
sizi düşününce resmen şahinK gibiyim
Vatandaş Rıza 4 yıl önce
Hepsi Ya ESNAF YA MÜTAHİT YA İŞ ADAMI Tabi bunlar EVET VERİR Gariban işçi köylü memur sen 3 kuruşa çalışırken bunlar senin 1 ayda kazandığın parayı Bi akşam yemeğinde yiyor Domates ekmek kaç para bilmez bunlar sen gel Hayırlısını dile
Hasan Tahsin 4 yıl önce
Yemlediğiniz müstecirin kürsüsüne çıkmışsınız.Ne şeref ama.
Fthh7 4 yıl önce
Bu millet 2002 seçimlerinden itibaren kendi gibi gördüğü bildiği inandığı bu partiye 15 senedir güvenmistir bu güveni boşa çıkarmamıştır Bu millet herşeyi görüyor Boş yere şalakca fikirlerinizi yorumlarınızı kendinize saklayın
Sema 4 yıl önce
16 Nisan günü gençler vereceği cevabı biliyor. ..
#TabiikiEVET
Vatan millet sevdalısı 4 yıl önce
Bizi refah düzeyine çıkaran sayın cumhurbaşkanımİzmir Recep Tayyip Erdoğanın izindetiz. Vatanımız milletimiz için evet dicez biz kendimizi bu uğurda harcadık en iyi seviyeye gelmek için evet diyoruz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın