banner851

banner614

HEMEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Siyasi partilerin taşra teşkilatlarına yönelik "yeni üye kazanın" baskısı, hem parti teşkilatlarını, hem de vatandaşları sıkıntıya sokarken, isteyenler Yargıtay'ın internet sitesinde yer alan sorgulama linki sayesinde herhangi bir siyasi partiye üye olup olamadıklarını öğrenebiliyor.

banner619
Siyaset 26.11.2012, 18:05
134
HEMEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Haberiniz olmadan her hangi bir partiye üye olup olmadığınızı öğrenmenin kolayı var. Yerel seçimler yaklaşırken üye kaydetme telaşına giren partilere haberiniz olmadan üye yapılabilirsiniz. Bunu öğrenmek için Yargıtay'ın internet sitesinde yer alan sorgulama linkini tıklamak yeterli.
Habersiz parti üyeliği olayına Türkiye genelinde son günlerde sık sık rastlanınca, haberleri olmadan her hangi bir partiye üye yapılan vatandaşlar da, ıslak imzalı başvuru , TC Kimlik numarası, anne kızlık soyadı gibi özel bilgilerin verilmesi gereken  Parti üyeliğinin nasıl yapıldığını sorgulamaya başladı.
Yargıtay sitesinden bakılabiliyor
 Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın internet sitesinde yer alan adresten, vatandaşlar kişisel bilgilerini girerek, kendi durumlarını da kontrol edebilecekler.
Bir partiye üye olup olmadığınızı öğrenmek için hemen tıklayın:
Yorumlar (0)