banner851

banner614

"İktidara Ortak Bir Partiyiz"

banner619

Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Ali Rıza Buyan Düzce teşkilatının Kadınlar Günü nedeni ile düzenlenen toplantıya katıldı.

banner846
Siyaset 07.03.2010, 18:46
227
banner844

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları kapsamında düzenlenen toplantıya katılmak üzere gelen Buyan, seçimlere iddialı hazırlandıklarını ve iktidara ortak bir parti olduklarını söyledi.
Katılımın oldukça yoğun olduğu gözlenen toplantıda konuşan Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Rıza Buyan, 76 ilde teşkilatların kurulduğu bilgisini verirken,ilk genel seçimlere katılacaklarını belirtti.Buyan, seçimlere hazır olduklarını ifade ederek, “ İktidara ortak bir partiyiz.Türkiye'nin hızla kavga ve kısır çekişme ortamından uzaklaşması gerektiğine inanıyorum.
Zaman yeni bir program ve yeni bir anlayış zamanı.İktidara gelir gelmez emekli, işçi ve memurlara yüksek oranda zam yapacağız.Emekliler hak ettikleri değeri TP iktidarı döneminde bulacaklar. Tarım ve kayvan üreticisi yeniden canlanacak." şeklinde konuştu. Eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanacağını kaydeden Buyan,ÖSS'nin iptal edileceğini ve bu nedenle dershanelere gerek kalmayacağını dile getirdi.

Yorumlar (0)
24°
kapalı