banner851

banner955

‘İKTİDARIMIZDA REFAH İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ’

Cumhuriyet Halk Partisi İl Teşkilatı, muhtar ziyaretlerine Ramazan ayında da devam ediyor. İl Başkanı Cemşit, sahada olmaya devam edeceklerini kaydederek, “İktidara geldiğimizde hızlı bir şekilde refaha kavuşmak için hiç durmadan mücadele edeceğiz.” dedi.

Siyaset 22.04.2022, 11:20
687
‘İKTİDARIMIZDA REFAH İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ’

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Teşkilatı, 11 ayın sultanı Ramazan ayında da saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

CHP İl Başkanı Semih Cemşit, Kadın Kolları İl Başkanı Jale Uzunhasan partinin il yönetimi ile Merkez’e bağlı Karaca, Koçyazı, Kuyumcu Hacıali, Beyciler ve Yukarı Yahyalar mahallelerini ziyaret ederek muhtarlarla bir araya geldi.

Ana gündem ekonomi

Görüş alışverişinde bulunulan ziyaretlerde son dönemde yüksek enflasyon ve hayat pahalılığıyla kendisini hissettiren ekonomik bunalımın vatandaşlar üzerindeki etkisinin ana gündem olduğu belirtildi.

‘Sahada olmaya devam edeceğiz’

Sahada olmaya devam edeceklerini kaydeden CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, “Halkımızın yaşadığı sorunların farkındayız, çözüm önerileri üretiyoruz, iktidara geldiğimizde hızlı bir şekilde refaha kavuşmak için hiç durmadan mücadele edeceğiz.” ifadelerini kullanarak ziyaret ettikleri muhtarlara ev sahipliği için teşekkür etti.

Yorumlar (1)
TP 8 ay önce
İçlerinden 1 tane oruç tutan yoktur..
Yeni Sayımız