banner851

banner955

"İL BAŞKANINA TABİYİM"

AK Parti Düzce İl Başkanlığı için adı geçen Cihat Çelik, yaptığı yazılı açıklama ile görevi devam ettiği sürece mevcut İl Başkanı Mustafa Keskin'e olan bağlılığını ifade etti ve kulis faaliyetlerinde bulunmadığını vurguladı.

Siyaset 18.06.2020, 12:02
3063
"İL BAŞKANINA TABİYİM"
banner1032

2020 Ekim ayında yapılacak AK Parti Düzce İl Başkanlığı 7. Olağan Kongresi öncesi koltuğa talip olanlar ısınma turlarına başladı. 2018 yılında görevden el çektirilen Hikmet Keskin'in yönetiminde olan ve yeni il başkanı atanması sürecinde bu göreve talip olan Cihat Çelik'in genel kurulda aday gösterilmek için nabız yoklamaya başladığı kamuoyuna yansımıştı. AK Partili Gölyaka eski Belediye Başkanı Nihat Çelik'in oğlu olan ve Düzce Kayyumu olarak tanınan Çelik, söz konusu adaylık çekişmesine yönelik yaptığımız haberin ardından yazılı bir bilgilendirme yaptı ve mevcut yönetime bağlılığını ifade etti.Çelik, açıklamasında şunları kaydetti: "Partimizin 19 yıldır her kademesinde görev yaptım ve yuvam dediğim çatı altında hangi görev tevdi edilirse de yapmaya tüm gayretim ile devam ederim. Fakat görev taleplerinde etik bir kural vardır ve şahsım olarak bu ahlaki kurallara uymak siyaset yapmaktan daha önemlidir. Mevcut il başkanımızın ve yönetiminin görevi devam ettiği süre zarfında kendisinin aksi yönde bir beyanı ve genel merkezimizin aksi bir uygulaması olmadığı müddetçe kulis yapmak kendimce aynı yola baş koyduğum kişilere ve değerlere saygısızlık addedeceğim bir durum ve konudur. Özellikle bu zor günlerde ve partimiz çatısı altında tüm enerji ve sinerjimizi farklı önemli sorunlar üzerinde birleştirmemiz gerekirken, birbirinin altını oymak gibi tabir edilecek bir durumun normal karşılanacağı bir duruş sergilememek adına bu açıklamayı yapmayı zorunlu gördüm."

Yorumlar (6)
ak 2 yıl önce
valla bende talibim başkanlığa
Uğur 2 yıl önce
Cihat adamdır dalavere yapmaz
Hayırlısı tabiki ne olaca 2 yıl önce
Güzel bir konuşma ama keskin bu işi beceremediğini cümle alem biliyor, kimse kimseye tabi olmamalıdır, o tabiyim cümlesini yakışık bulmuyorum.
Ali 2 yıl önce
Aferim çocuğa iyi laf demiş
EyvAllah 2 yıl önce
ADAM GİBİ ADAM OLDUĞUNU HERKES GÖRMÜŞ OLDU MAŞALLAH
vatandaş 2 yıl önce
istemem ama yan cebime koyabilirsiniz
22
açık