banner851

banner955

İLÇE PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından organize edilen 'Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' Düzce programları devam ediyor. Genel Merkez tarafından görevlendirilen partinin üst düzey yöneticileri Yığılca ilçesinde muhtarlar, STK’lar ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Siyaset 05.06.2022, 15:45 05.06.2022, 15:53
545
İLÇE PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR
banner986

2023 genel seçimleri öncesinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatı ile ‘Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma programları’ çerçevesinde Düzce’ye gelen MHP’nin kurmayları ilçelerdeki temaslarını sürdürüyor.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Adem Yurdagül ve Gökhan Türkeş Öngel ile MDK Üyesi Cemil Yavuz Aksu, Düzce’nin ilçelerinde 2023 genel seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemini anlatıyor.

Bu kapsamda MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ve parti yöneticileri ile Yığılca ilçesine çıkartma yapan MHP MYK Üyesi Adem Yurdagül ve Gökhan Türkeş Öngel ile MDK Üyesi Cemil Yavuz Aksu muhtarlar, STK’lar, vatandaşlar ve partililer ile bir araya geldi.

Toplantıya  AK Parti İlçe Başkanı Dursun Albayrak ve AK Parti Yığılca İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın da katıldı.

Yapılan toplantıda 2023 Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinin ülke açısından büyük önem taşıdığını anlatan MHP kurmayları, programın ardından ilçeden ayrıldı.

banner844
Yorumlar (2)
Düzceli 1 ay önce
Umarım yaptığınız bu güzel insani davranış diğer kendine avcı diyen psikolojisi bozuk kesime olumlu yönde etki eder.
Alperen 1 ay önce
iktidar ve Ülkeyi yönetme hedefi olmayan bir partinin seçim proğramı ve gezisi yapması çok ilginç...
24
açık