banner851

banner614

İLÇELERDE ESNAFIN SORUNLARIINI DİNLEYECEK

banner619

10 Şubat Çarşamba (yarın) Düzce’ye gelecek olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Düzce programının ayrıntıları belli oldu. Düzce Merkez, Akçakoca ve Gölyaka’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirecek olan Akşener 12.00’de Kaynaşlı gişelerinde karşılanacak, 16.05 itibariyle ise kentten ayrılacak.

banner846
Siyaset 09.02.2021, 11:16
1777
İLÇELERDE ESNAFIN SORUNLARIINI DİNLEYECEK
banner844

Koronavirüs salgınından önce ülkeyi karış karış gezerek vatandaşlarla bir araya gelme hedefiyle başlattığı il ve ilçe ziyaretlerine salgının düşüş eğilimine göstermesinin ardından yeniden başlayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 10 Şubat Çarşamba günü (yarın) Düzce’ye geliyor.

Akşener’in ziyareti öncesi Düzce programının detayları da belli oldu. Buna göre saat 10.30’da Düzce’ye hareket edecek olan Akşener’i saat 12.00’de partililer Kaynaşlı Gişeleri’nde karşılayacak.

Buradan konvoy halinde Akçakoca ilçesine harekete edilecek ve Akşener, ilçede esnaf ziyaretleri yaparak sorun ve taleplerini dinleyecek.

Yaklaşık bir saatlik programın ardından Akşener, Düzce Merkez’e gelerek Güneşin Kadınları Kooperatifi’ni ziyaret ederek basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak. Daha sonra Gölyaka’ya geçecek olan Akşener, Gölyakalı esnaf ile bir araya gelecek, ardından ise İstanbul’a doğru yola çıkacak.

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER’İN DÜZCE PROGRAMI ŞU ŞEKİLDE:

10.30 - Ankara’dan Hareket  (274 Km )

12.00 -  Kaynaşlı Gişelerde Karşılama

12.45 - Akçakoca İlçesine Varış ve Esnaf Ziyareti

13.45 - Düzce merkeze Hareket (40 Km)

14.10 - Güneşin Kadınları Kooperatifi Ziyaret ve Basın Açıklaması

14.45 - Gölyaka İlçesine Hareket (25 Km)

15.05 - Gölyaka İlçesi Esnaf Ziyareti

16.05 - Gölyaka İlçesinden ayrılış – İstanbul yolculuğu

Yorumlar (6)
düzceli 6 ay önce
Türk Milletinin birleşmesi için Sayın Meral Akşener fırsattır. Allah yolunu açık etsin
Dinleyin efendiler... 6 ay önce
Geçiyordum uğradım diyecektir. Siyaset ne menem bir şey. Herkes dinliyor, sorun çözümü yok. Havanda su dövmesini iyi bilirler.
mehmet 6 ay önce
Helal olsun sana gelecegin cumhurbaskani oyim.sana gerisi hepsi tiriviri nerde koltuk makam heveslisi varsa cokmus memleketin ustune reismis kemalmis bahceliymis hepiniz zararsiniz milletin duygularina kardesligine
çok lazım 6 ay önce
hdp chp bloğunda yer alan milliyetçi geçinen hanfendi mi bu
işci 6 ay önce
Meral ablanın gelmesine hiç gerek yok düzceye.Esnafın bi tarafı köylü zaten.dükkandan kazanamazsa fındıkdan kazanıyor.Memura kulak verin siz..Esnaf çok zengin..
özdüzceli 6 ay önce
misafir umduğunu değil bulduğunu yermiş.