banner851

banner955

İTTİFAKLARINI BİLDİRİYLE DUYURDULAR

CHP ve İyi Parti Düzce İl Başkanları tarafından ortak bir basın bildirisi yayımlanarak, yaklaşan 31 Mart Yerel Seçimleri’nde birlikte hareket etme kararı alındığı açıklandı. Bildiri 'Derdi memleket olan tüm Düzceliler’den destek bekliyoruz.' ifadesi ile sonlandı.

Siyaset 28.12.2018, 16:35 30.12.2018, 01:33
3341
İTTİFAKLARINI BİLDİRİYLE DUYURDULAR
banner1032

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili olarak CHP ve İYİ Parti Düzce İl Başkanları tarafından ortak bir basın bildirisi yayımlandı.

CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru ve İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er tarafından yayımlanan ortak bildiride yaklaşan yerel seçimlerde ortak hareket etme kararı alındığı belirtilerek şu ifadelere yer verildi: '31 Mart Mahalli Yerel Seçimler için CHP ve İYİ Parti olarak, Düzce’nin menfaatini kendi menfaatlerimizden üstün tutarak işbirliği kararı aldık. Düzce’nin,  içerisinde hiçbir ayrıcalık ve eşitsizlik taşımayan, herkesi birleştiren ve bütünleyen bir yönetim tarzı ile yönetilmesi  ve amacı  sadece Düzce’ye hizmet etmek, Düzce’nin sorunlarına çözüm üretmek olan bir kadro oluşturmak için; Bugüne kadar memleketimizin hak ettiği hizmeti alması, ekonomik ve sosyal açıdan kalkınması, insanların eşit hak ve özgürlüklere kavuşması için;  CHP ve İYİ Parti olarak, kendi çıkarlarımızı bir kenara koyduk ve 31 Mart Mahalli Yerel Seçimler için birlikte hareket etme kararı aldık. Derdi memleket olan tüm Düzceli dostlarımızın desteğini bekliyoruz.”

Haber: S.AYAN


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (49)
Faris 4 yıl önce
Chp nin değil, İYİ Parti nin adayı oldu Ömer bey
Hem Chp de vatansever bir parti. Ben vercem
Düzce"mize hayırlı olsun
emre 4 yıl önce
CHP ZAMANINDA NEDEN EKMEK KARNEYLE DAĞITILDI HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ. ÇÜNKÜ 2. DÜNYA SAVAŞI PATLAK VERMİŞTİ VE TÜRKİYENİN SAVAŞA GİRME İHTİMALİ VARDI DEVLET BUĞDAY STOKLADI HİÇMİ HİÇ SORGULAMIYOSUNUZ SADECE ORDAN BURDAN DUYDUKLARINIZA İNANIYOSUNU
Bir başka CHP li 4 yıl önce
CHP aday çıkaramadı mi diyenler.. ben kazanamayacağım bir seçime niye para gömeyim diyor, kendini Chp li sananlar.yani kimse aday olmuyor.eee napsın yönetim.akilci olun.amac Akp yi elemekse iyi parti ile gidilir.sen chp ye oy vermemekle akp nin ekmeğine yağ sürersin.
Öz Duzceli'den Can D 4 yıl önce
Can D. Gordum de senin kadar acemi trol görmedim.Desifre olduğunuz yetmedi galiba.
Chp'li 4 yıl önce
Bir CHP li olarak size oy falan vermem.Tepede anlaşın kafanıza göre seçmene sordunuz mu hiç. Kendi kendinize aldım verdim hayal kurmayın...
CAN D.ye gelsin. 4 yıl önce
CHP bu ülkeyi savaştan çıkarmış, kalkindirmistir. Senin iktidarın da bunları satmıştır. Benim cebimden çıkan para ile yapılan şey yatırım değildir.aslinda sizin tek bir çakılı çiviniz yok.Işte asıl hain bunları goremeyendir
CAN D.ye gelsin. 4 yıl önce
Ak troller iş basında. Sevgili Can D. Iktidar sizde, yargı zaten sizde.istediğinizi içeri ayıp istediğinizi ötekileştirme gücüne sahipken neden soy ismini yazmaktan çekiniyorsun. Herkese hain demissin. Hain kimdir biliyor musun.
Ahıskalı 4 yıl önce
Oy devşirmek için bu kadar yapılmaz.Bir sağcı olarak asla chp ile ittifak yapan bir partiye oy vermem. Kendi kendinizi kandırıyorsunuz seçim almanız hayal.Seçmeninizi bari kandırmayın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18
kapalı