banner851

banner955

İYİ PARTİ ARTIK İGM’DE DE TEMSİL EDİLECEK

MHP İl Başkanı İlhami Canboğlu tarafından görevden alınan Gümüşova İl Genel Meclisi Üyesi Murat Çağlar İYİ Parti’ye geçti. Çağlar’a parti rozetini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener takarken, İYİ Parti’nin de Düzce İl Genel Meclisi’nde bir üyesi oldu.

Siyaset 24.02.2022, 10:32
1920
İYİ PARTİ ARTIK İGM’DE DE TEMSİL EDİLECEK

2019 Genel seçimlerinde MHP’den Gümüşova İl Genel Üyesi olarak seçilen ve geçtiğimiz aylarda parti tüzüğüne aykırı davrandığı için İl Başkanı İlhami Caboğlu tarafından görevden alınan Murat Çağlar, resmen İYİ Partili oldu.

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ve Parti yöneticileri ile birlikte İYİ Parti Genel Merkezi’ne giden Murat Çağlar’a parti rozetini Genel Başkan Meral Akşener taktı.  Konu ile ilgili konuşan Murat Çağlar , “ Düzce’de hizmet üretme, şehrin her bir yanına değer katma noktasında planlı ve azimli bir şekilde çalışan ve uzun zamandır da büyük bir beğeni ve takdir ile takip ettiğim İyi Parti Düzce Teşkilatına üye olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Teşkilatımız ile hemşehrilerimiz için hizmet üretecek çalmadık kapı bırakmayacağız “ dedi.

İyi Parti Gümüşova İlçe Başkanı Ramazan Özdemir ise “ Yıllarca birlikte siyaset yaptığım arkadaşım ile İyi Parti çatısı altında tekrar bir araya gelmekten Gümüşova Teşkilatı olarak büyük mutluluk duyuyoruz. Bu mutluluğu çok çalışarak hemşehrilerimiz ile de paylaşacağız. Murat Bey’in aramıza katılması Gümüşova ve tüm Düzce için hayırlara vesile olsun inşallah “ diye konuştu.

İl Genel Meclisi üyesi Murat Çağlar’ın partiye katılımı ile alakalı açıklama yapan İl Başkanı Yunus Özay Er,  “Çalışan ve üreten bir teşkilatız. Murat Bey’in aramıza katılması ile bu üretkenliğimiz kentin tamamında daha da artacak. Bu üyelik vesilesi ile hem çok değerli bir siyasetçiyi teşkilatımıza kazandırdık hem de çok önemli bir eksiğimizi daha tamamlamış olduk. Destekleri için genel başkan yardımcımız Sayın Ümit Dikbayır’a, Sayın Koray Aydın Bakanımıza ve üyeliği bizzat rozet takarak şereflendiren genel Başkanımız Meral Akşener’e şükranlarımızı sunuyoruz. Murat Çağlar Bey’e de aramıza hoş geldiniz diyoruz. Teşkilat olarak çok çalışıyoruz ve şehrimiz için çalışmaya ve yeni katılımlar ile güçlenmeye de devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (10)
vatadaş 8 ay önce
İyi parti büyümeye devam ediyor. Allau yolunuzu açık etsin.
sancak81 8 ay önce
parti tüzüğüne aykırı ne yapmışki çok garip
Tatar ramazan 8 ay önce
Bir partinin nasıl rezaleti marifet gibi gösterdiğinin resmidir.
yazıklar olsun 8 ay önce
sana verdiğimiz oy haram olsun. insanlar sana mhp de diye oy verdi. hemen istifa etsene o halde. yazıklar olsun....
mehmet 8 ay önce
kıymetini bilemezsen kaybedersin. Hayırlı olsun
Ahmet hakan 8 ay önce
Kimse tutamaz artık sizi
Ahmet 8 ay önce
İl başkanı seçilmiş kişiyi nasıl görevden alacak insanlarla alay etmeyin
ülkücü 8 ay önce
Ülkücü irade ile uzaktan yakından alakası olmayan , cüssesi büyük kendileri küçük insanları bu koltuklara oturttuğunuz sürece MHP de bu kopmalar normaldir...
zengin adam 8 ay önce
Doğru yalu bulmuş sonunda,inşAllah dpğru insan olarak da devam eder...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
parçalı az bulutlu