banner851

banner955

İYİ PARTİ’YE GEÇENLERE “LÜTFEN ÜLKÜCÜLÜK’TEN BAHSETMEYİN” DİYE SESLENDİ

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Ramazan Bayramı bayramlaşma töreni, bugün parti binasında yapıldı. AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’de katıldığı programda konuşan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, partililere birlik ve beraberlik mesajları verdi. Muhalefet partilerini “Siyonizm ve emperyalizme hizmet ediyorlar” diyerek hedef alan Caboğlu, MHP’den İYİ Partiye geçenlere ise “Eğer sizin derdiniz vatansa, sizin derdiniz bu camianın taşıdığı hassasiyetlerse siyaset yapacağınız yer burasıdır. Eğer sizde Siyonizm’in ve emperyalizmin hizmetçisi olacaksanız lütfen ülkücülükten bahsetmeyin” diye seslendi.

Siyaset 03.05.2022, 16:12 03.05.2022, 16:28
2444
İYİ PARTİ’YE GEÇENLERE “LÜTFEN ÜLKÜCÜLÜK’TEN BAHSETMEYİN” DİYE SESLENDİ

Bugün partinin il binasında yapılan MHP’nin Ramazan Bayramı bayramlaşma programına partililer yoğun katılım sağladı.MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun ev sahipliğinde yapılan bayramlaşma programına AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, MHP'li Belediye Başkanları, MHP Belediye Meclis ve İl Genel Meclis Üyeleri, MHP Düzce teşkilatları Ülkü Ocakları mensupları ile partililer katıldı.

“Amerika Cumhurbaşkanımızı indirmek için muhalefet partilerini kullanıyor”

Bayramlaşma töreninde konuşan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun gündeminde Millet İttifakına bağlı muhalefet partileri vardı. Muhalefet partilerini sert sözlerle hedef alan Caboğlu, Amerikan’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı indirmek için Millet İttifakını kullandığını öne sürdü.

Caboğlu, “Biz bölgede lider Türkiye olalım, güçlü Türkiye olalım gayreti içerisinde çalışmalarımız varken, nasıl Sayın Cumhurbaşkanımızı nasıl iktidardan indiririz? Gayreti içerinde olduklarını da görüyoruz.  Bizim hedefimiz bölgede güçlü Türkiye iken, kendilerinin hedefinin ne olduğunu sizlerin takdirine sunuyorum. Biliyorsunuz Amerika Birleşik Devletlerinde bir seçim oldu. Ben kendisine bidon diyorum, seçimlerde bir cümlesi vardı. ‘Türkiye’de darbe ile olmayan, askeri kalkışmalarla olmayan işi Osmanlı’nın döneminde başlayan Siyonizm ve emperyalizm ile yani Türkiye sınırlarımız içindeki işbirlikçilerimizle Cumhurbaşkanını iktidardan indireceğiz’ ben bu sözü sizlere hatırlatmak istiyorum. Sizin takdirinize de sunmak isterim ki; Türkiye’de ki işbirlikçilerinin kim olduklarını kendi söylemleri ile kendilerini ele verdiği bir dönemi yaşıyoruz. Rusya ve Ukrayna ile yapılan bir savaşta, hiçbir şekilde gündemde yokken, bütün Amerikan’ın, bütün Avrupa’nın unuttuğu S-400 füzelerini kimin gündeme getirdiğini size buradan tekrar hatırlatmak istiyorum. İnanın zor bir süreçten, zor bir zamandan geçiyoruz” diye konuştu.  

“Siyonizm’in hizmetçisi olacaksanız ülkücülükten bahsetmeyin”

“Biz Milliyetçi, Ülkücü irade olarak hiçbir zaman siyasi düşünmedik, siyasetten hiçbir zaman bir beklentimiz olmadı, olmayacakta” diyen Caboğlu, şu ifadelere yer verdi:

“Bizim tek derdimiz var! Bizim tek derdimiz vatan. Bizim tek derdimiz bölgede lider ülke olmak. Bizim derdimiz bu iken, bizim dava mensubumuz olup, farklı yerlerde siyasi anlamda mesai harcayanlara da buradan bir mesaj göndermek isterim. Eğer sizin derdiniz vatansa, sizin derdiniz bu camianın taşıdığı hassasiyetlerse siyaset yapacağınız yer burasıdır. Eğer sizde Siyonizm’in ve emperyalizmin hizmetçisi olacaksanız lütfen ülkücülükten bahsetmeyin.”   

Yorumlar (27)
Dema.. 7 ay önce
Siyonizmin en prestijli ve 124 yılda yalnız 11 kişiye verilen ödülünü kim aldı.. 1961 den beri TC nin vetosu sayesinden OECD ye üye olamayan israil e 2010 da vetoyu muhalefet mi kaldırdı..
halk 7 ay önce
akpnin yandaşı arapsevici sapık afgan koruyucularına ne denir.Mesela içimizde ve dışırıda hainler olabilir lafı tam sizlik.
Celil 7 ay önce
Yazık ülkücülüğü tarihe gömen parti. İsraile kucak açan akp ye yancılık yap. Muhalefeti siyonizmle suçla. İşine bak Caboğlu
vatadaş 8 ay önce
Ülkemize yazık ettiniz. her taraf mültecileri doldurdunuz. Ülkede her şeyin fiyatı uçtu. Zarar haneniz çok. Hangi ülkücüden konuşuyorsun
Ömer 8 ay önce
Siz Ülkücülüğüde Milliyetciliğide birilerine peşkeş çektiniz.Sizde şu an hiç biri yok.Birlerinin ayakları altına paspas yatınız.
Asıl siz 8 ay önce
Siz üç hilale sevdalı Allahtan gayrısından korkmayan cesur ülkücüleri çok hayal kırıklığına uğrattınız, asıl siz ülkücülükten bahsetmeyin
Avni 8 ay önce
La Bu yorum Yapanlarin.Hukumete Laf salatasi yapanlarin Hepsimi Solcu.ataist.kominist Ulke dusmani Koku disarida is bilikciler?ne kadar Beyni uyusuk Raki meze sofralarinda Mezeci Yorumcular varmis Bu sitede
Ümit 8 ay önce
Başkan ülkücülük tapulu değil, ne kadar ülkücü olduğunuzu da şu göçmen olayında gördük. Sayenizde kendi ülkemizde mülteci hisseder olduk
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız