banner614

İZMİR DEPREMİNDEKİ GAYRETLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

banner619

CHP Düzce Merkez İlçe Başkanı Can Koyuncu Afet Gönüllüleri Derneği Düzce Şubesini ziyaret etti. Koyuncu Dernek Başkanı Tarık Mert ve Dernek üyelerine, İzmir Depreminde gösterdikleri üstün gayretten dolayı teşekkür etti.

Siyaset 25.11.2020, 15:30 25.11.2020, 15:33
421
İZMİR DEPREMİNDEKİ GAYRETLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ
banner785

CHP Merkez İlçe Başkanı Can Koyuncu, İzmir Deprem’inde arama ve kurtarma faaliyetlerine katılan Afet Gönüllüleri Derneği Düzce Şubesini ziyaret düzenledi. Ziyarette İzmir Depreminde gösterdikleri üstün gayretlerden dolayı Dernek Başkanı Tarık Mert’e teşekkür plaketi takdim eden Koyuncu, “İzmir Depreminde gösterdiğiniz çalışmalardan ötürü, Dernek Başkanımız Tarık Mert ve Derneğin tüm yönetici ve üyelerine teşekkür ediyorum. CHP olarak Düzce’de ki tüm STK’lara destek vereceğiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dernek Başkanı Tarık Mert ise, derneklerinin afet bilinci amacıyla kurulduğunu belirterek, “ Düzce ve Türkiye’de birçok bölge deprem kuşağı içinde bulunuyor. Dolayısıyla dernek olarak deprem ve her türlü afete karşı hazırlıklı olmalıyız’ diye konuştu.

Yorumlar (0)
kar yağışlı